Strašná minulost, skvělý dnešek (Díl 1.): Jak se zabíjely děti

Nejspíš nikoho nenechá chladným násilí spáchané na bezbranných dětech. V minulosti si s ním však komunisti a jeptišky hlavu nelámali.

O ďábelských skutcích komunistů vydává svědectví hřbitov v Praze-Ďáblicích. Jako navždy viditelné memento zrůdné komunistického systému leží v zemi přes 40 dětí, které porodily matky ve vězení. Dnes už se děti nerodí skoro ani v porodnicích, tehdy se však komunistický režim nezastavil před ničím, když nechal ženy porodit přímo do extraktu nesvobody – prostředí komunistického kriminálu. Jak se na komunistickou péči «sluší», mnoho dětí ji nepřežilo. Nacisti měli plynové komory, komunisti jesle. Bezmála padesát mrtvých dětí je hrůzným důkazem zločinnosti nesvobodného komunistického režimu, pro nějž neexistuje žádná omluva. Co říkají komunisti, nejsou omluvy. To jsou sprosté lži.

Řeklo by se, že v Irsku na tom budou lépe, Irové jsou přece katolíci, jako i Dominik Duka, Tomáš Halík, nebo Ladislav Heryán a další velké osobnosti českého národa, které poznaly hrůzy antisemitských režimů – komunismu, nacismu i xenofobního závěru císařství. V Irsku také pučem nevznikla krutovláda jedné strany, Irský národ netrpěl pod knutou SSSR a příkrovem železné opony…

Jenže i v Irsku se našla skupinka odpadlíků a zrádců. Dnes již není pochyb, na základě šetření firem Kroll, PriceWaterhouseCoopers, EretzIsrael a ÚSTR Ireland, že určitá skupina irských jeptišek vyznávala ve skutečnosti ohavné myšlenky pravicového extremismu.

Neonacistické zrůdy v řeholním rouchu se neštítily ničeho. V katolickém sirotčinci měly na starost novorozené děti. Ač mnohé byly postižené morem či různými deformacemi, kdyby se jim dostalo lásky a kvalitní lékařské péče založené na poplatcích, jistě by překonaly i nejtěžší rány osudu. To by se jim však do cesty nesměly hned na startu postavit hajlující «jeptišky».

Královské ministerstvo pravdy má důkazy, že opovrženíhodné karikatury řeholnic pohřbily na 800 dětí do masového hrobu v jímce. Skutečný odpad a lidská stoka. Chátra, která s církví nemá nic společného.

Stěží by dnes tito vrazi novorozenců podporovali církevní restituce, neboť v nich jde především o lásku, péči a život. Byli by zuřivě proti nim. Stejně tak i proti eutanazii, která je dnes pokračováním lékařské péče jinými prostředky. Té péče, které se dětem, zamordovaným těmito českými a irskými zrůdami, tak zoufale nedostalo.

Tak se poznají příznivci zrůdných rudých a hnědých myšlenek, které stály životy tolika nevinných dětí!

Další bláboly:Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ