Sundal jsem Sáru z kandelábru

Sarah Silverman v židovském magazínuPověste ho vejš, ať se houpá? Ale kdeže. Pokud chcete, aby vám udělili titul «Spravedlivý mezi národy», musíte na to jít přesně obráceně. Jak zahlédnete viset Žida na lampě veřejného osvětlení, udělejte všechno, co je ve vašich silách, abyste ho dostali na zem. Věřte mi – na záchranu není nikdy pozdě.

Na záchranu veřejného prostoru, zaplevelovaného nečeskými a většinou zhola zbytečnými plakáty a cedulemi. Po nějakých lichvářích, zavšivujících okolí silnic svými kartonovými cedulemi žlutými jako Židova hvězda, na nichž stojí VYMAHANIDLUHU CZ a telefonní číslo 608 608 241, a se kterými se dobře kamarádí moje pravá bota a kontejner na odpad, narušila intimní zónu mého estetického cítění firma Bártek rozhlasy, s.r.o., jejíž výrobek se nedávno ocitl na sloupu veřejného osvětlení před mým domem. Zdárné zprovoznění rozhlasové soupravy bylo ohlášeno pásmem dechovek, vyřvávaným od 10 hodin až do pravého poledne.

Není mi věru jasné, proč na pouťové prezentaci firmy na skříni rozbočovače musí být palcovým písmem uvedeno americké dívčí jméno, obvyklé v židovských kruzích. Nejbližší židovský hřbitov je 10 km daleko, zhruba stejně vzdálené je i místo sestřelu amerického pilota za druhé světové války. Výrobci přeji, ať do budoucna tituluje své ampliony česky, např. Marie nebo Zdenka, nejlépe však – vědom si pravdivého hesla «Jména hloupých na všech sloupích» – nijak.
Sarah - před a po

Sarah – před a po

Sarah a Václav Havel

Sarah za chvíli spočine na místě, které je jí souzeno – v Popelnici Václava Havla (viz busta opodál)

Sarah. Jak se vám líbí?

Sarah. Jak se vám líbí?Související články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Obyčejný život se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Sundal jsem Sáru z kandelábru

  1. Kleberstein Shmoa zpravodaj pro Velky Israel napsal:

    Ja zase sundal Saru z patniku a dalo to ale praci .

  2. Ctu rad zpravy napsal:

    Tato Sara -obveselovacka -cili srandovnice je jedna z nejvetsich sprostych prasecich hlav jez nejen ze mluvi o Jezisovi jako o nejake svini ale i o gojimech na svych trapnych zidosezenich kde ji zide nadsene tleskaji .(lze ji najit na na utube) ma tvar ditete, vetsi prdel a mozek prasete a dobytka

  3. Jsem rad ze uesej muze klidne spat Natahniho a tento Mus jiste vy co delajy Zde zpravodaj Kleberstein Shmoa napsal:

VLOŽIT KOMENTÁŘ