Svět je malý a o psychopatické náhody v něm není nouze

Naposledy se o tom přesvědčil Adam Mišík, syn slavného Mišíka. To když si v Americe zazpíval doma na gauči s Monette Moio, shodou okolností modelkou, na kterou měl zálusk od jejích dětských let až do její nynější puberty jakýsi Elliot Rodger, další pubescent do pranice. To samozřejmě Adam nevěděl, neřekla-li mu modelka to.

O Monette Moio, jakož i o Elliotu Rodgerovi, synovi hollywoodského režiséra, který neunesl tíhu úspěšnějších samců v okolí (spíše však svou výchozí pozici, kdy jako metr šedesát vysokému polo-asiatovi [matka Asiatka, otec Němec možná s židovskými kořeny] mu zkrátka nebylo dáno pomýšlet na vysoké štíhlé blondýny, které tak manicky, panicky a platonicky zbožňoval ve svých fantaziích), což vyústilo v typicky americkou střelbu u školy se sedmi mrtvými lidmi, si můžete počíst, vládnete-li azbukou dneška, třeba zde.

Než ho cenzura smaže, můžete zhlédnout i přes dvacet minut dlouhý monolog vyšinutého střelce, následovníka podobného smrtícího blázna Seung-Hui Cho, na Youtube.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ