Tak kde je problém s tím terorismem?

TerorismusPřipustíme-li, že nešlo o okatý «inside job», mající v očích Evropanů na chvíli rozpustit stín, který Američané vrhají jimi způsobeným chaosem v Africe a na Blízkém východě, dva američtí vojáci v civilu přemohli střílejícího Maročana ve vlaku z Amsterdamu do Paříže.

Můžeme z toho logicky vyvodit to, co jsme všichni dávno tušili – tedy že na jednoho teroristu připadají kdekoli na světě dva američtí vojáci. Hlavně pokud dotyčný terorista útočí ve jménu své víry. V takovém případě s neochvějnou jistotou hned odněkud vyskočí dvojice mariňáků a ustřelí mu hlavu. Američtí vojáci nikdy nespí a jsou všude. (Ač média naopak tvrdí, že všude jsou Rusové.)

A my si za to v Čechách můžeme sami, že nám tu vrazi klidně zabíjejí lidi. Střelce z Uherského Brodu by klidně sejmulo duo švarných mládenců US ARMY, ještě než by si zabiják doma obul boty. Stačilo by jediné: kdyby o něm česká média tvrdošíjně nemluvila jako o duševní trosce, nýbrž jako o teroristovi, Maročanovi nebo islámském fundamentalistovi.

Americký voják není zvědavý na naše schizofrenické vyšinutce, kteří nám tu tak beztrestně vraždí. Možná sám na schízu něco bere. Ale řekněte mu: «Ten člověk je bojovník Islámského státu!» a už Barboru Orlovou hlídá jednotka SWAT. Kandidáti na cenu Michala Velíška rázem nebudou mít co žrát. Veškerou statečnost nutnou k obraně životů zastanou američtí vojáci v civilu.

Existuje-li dnes ve společnosti nějaká skupinka, která je pro společnost hrozbou, vždy se o ní tvrdí, že tato skupinka může tvořit až 10 procent populace. Lhostejno tedy, jestli tu máme zrovna 10 procent cikánů, eskymáků, schizofreniků, teploušů, matek na mateřské, dětí, důchodců, voličů komunistů nebo zelených – 20 procent budou vždy tvořit pohotoví američtí vojáci, kdykoli připraveni k obraně cizí vlasti a jejích nevděčných protiamericky naladěných občanů. Jenom je probudit, jako ty blanické rytíře!

Kdyby Američané chtěli, s terorismem zatočí raz dva, neboť jsou vždy minimálně ve dvojnásobné přesile. Tak kde je, sakra, problém?

USA a svět (zdroj ilustrace: internet)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ