Tečka páteční noci

Klasické uplakánkovské zhodnocení posledního dílu tohoto veřejnoprávního enfant-terrible České televize, které je vysíláno živě, si můžete přečíst na iDnes; prý dokonce rezignovala dramaturgyně (nebo snad dramaturžka nebo dramaturgička, aby to bylo genderově a slovakokorektní) pořadu Kamila Zlatušková, asi aby jí spojování s ním nerozmazalo makeup útlocitné romofilní dívky. No, třeba přijde jiná Zlatušková, v Brně jich je dosti. (A nejvíc zase u nás okolo Telče, inu, co naděláme.)

Problém měl tkvít v tom, že tématem přenosu z brněnského studia byli cikáni, přesněji, že moderátor Martin Dušek večer pojal, nechtěje ho strávit zavřený v dramaturgynině domečku pro panenky, beze špetky patosu, ba leckdy v naoko konfrontačním stylu České Sody. Hrůza. Teď si představte, kdyby se tam měli řešit židi, to by asi odstoupily celé Kavčí hory a možná že i Barrandovské terasy.

Pořad jsme ze záznamu sledovali pár minut a podle nás šlo o docela normální brněnské posezení. Posuďte sami:
Záznam pořaduSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Média se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ