Terč

TerčKalašnikov bychom měli, co takhle nějaký terč? Veškerá podobnost umělých cílů s osobami žijícími či národem dávno pohřbenými je čistě návodná

S nejvyšším znepokojením jsme zaznamenali, že polsko-vošinktonští extremisté neustávají v okopávání kotníků pana prezidenta Ing. Miloše Zemana a lovce hmyzu Martina Konvičky, největších českých sionistů, čímž škodí naší (planetě) zemi, vypouštějíce z lahve toxického džina antisemitismu. To nehodláme tolerovat. Svými štvavými řečmi proti panu prezidentovi, a tím i všem přátelům Izraele, rozdělují českou společnost, která si na dobrých vztazích s židovským státem od úsvitu věků zakládala.

Jsme proto nuceni zveřejnit grafický návrh usnesení proti těmto nedemokratickým živlům. Bude samozřejmě demokratické. Hlavní roli v něm hraje prezidentův milovaný kalašnikov, neboť právě tato zbraň dovedla africké země k demokracii. Dej Bůh, aby to fungovalo stejně dobře jako před padesáti lety…

Společně s předsednictvy stran Sionisté a negojímští (STAN) a Tábor obřezaných pobertů, nul a deviantů (TOP09) také připravujeme petici za odvolání všech odpůrců prezidenta a státu Izrael z veřejných funkcí, kterou přineseme na půdu parlamentu, senátu i Agrofertu. Tato petice mimo jiné rozhodne o tom, zda v tomto navýsost demokratickém řešení budou použity softwarové kuličky (co by za ně premiér dal), nebo nějaký ostřejší kalibr.

Trestní oznámení na známé pachatele jsme podali předevčírem i včera, a dnes půjdeme zas.
S Věrou Tydlitátovou svorně prohlašujeme: pro toxické, xenofobní, nedemokratické extremisty není v našem nenávistiprostém liberálním židovsko-křesťanském židovsko-muslimském státě místo!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

7 komentářů u Terč

 1. pacifista napsal:

  ANO, jak pravi klasici Kohn a Witschka : “ Strilet! Strilet! Strilet! „

 2. fundamentalista napsal:

  Haha! chichi!
  jen se obavam, ze pro veru tydlitatovou-chucpeovou a ji podobne liberalni sionsko-chazarske elementy nebude v nasem nenavistiprostem musulmanskem chalifatu misto!
  basta tydli!

 3. pacifista napsal:

  proboha, tak uz palte!!! hergotkrucidonewetratakdale! kdyz vidim ty vlastizradny knechtsky zmrdixichty, tak bych strilel az bych brecel. skoda, ze sem pacifista.(
  a ze mam nakej moralni kodex (narozdil od vyvolenych paznechtu). kdyby me maminka jen nevychovala slusne! ja bych kureti ani pecenymu neublizil! nak se to ve mne pere!
  Hilfe!!

 4. Spravedlivy Slunickar napsal:

  pane pacifisto, vy budete spis nakej zasranej hipik. ufnukanej. Hilf na vas sere. pomoz si a bude ti pomozeno. ale kdo chce kam, pomozme mu tam..
  znam jednoho fajnyho dokturka, ten vam na to napise recepis : https://www.youtube.com/watch?v=haqolSKgHBs&index=8&list=RDAJpvhc5feSI

 5. pacifista napsal:

  dekuji Spravedlivy óó Slunickari ! ted jsem novy zoceleny clovek ! jdu shanet kulomet na softwarove kule !! pac jinak je to cesta, ktera vede nikam. slepe rameno mrtve reky :
  https://www.youtube.com/watch?v=NWPn139GMgQ&list=RDNWPn139GMgQ#t=0
  ale vazneji : jsem rad, ze zijem v (zatim jeste) jakz takz kultivovane stredni evrope, ze si z ty tragicky sracky muzem delat cernou srandu.. (ale vseho docasu, cerny humor bude – coby rasisticky – velmi brzy tvrde stihan !!) ..ze starej dinstbir nemusi srat strachy, ze ho nekdo sunda, ze pan sidor si muze vyhrat s pastelkama, my chlapaci to muzem komentovat.. nevim nevim, zda by toto bylo mozne v mordoru, na balkane ci v orientu..
  a k tomu kalachu – nemel Moše Zeeman spis na mysli zagrat bogusovi pekne od podlahy ? https://www.youtube.com/watch?v=KtX-V4OE50Y takovy nevinny zertik, a jak se toho komsomolci hned chytli. inu, podle sebe soudime druhe, ze ?!

 6. hnidopich napsal:

  souslovi “ zidovsko – muslimsky “ je inherentni oxymoron. nejen proto, ze je slozen z moronskych terminu

 7. Světlé zítřky napsal:

  …a naše vláda zase rozdává: Výzva č.4 k předkládání žádostí v rámci Národního programu Azylového, migračního a integračního fondu. Národní prosím a z našich peněz, ale bez našeho souhlasu. 200 milionů rozdávají pijavicím!!! Nevím nic o tom, že by národ chtěl vydávat peníze na anticivilizační živočichy a integrovat je zde!

VLOŽIT KOMENTÁŘ