Trapné divadlo v Libyi předehrou vpádu US ARMY do ČR?

Dalibor Savicic, vedoucí ropného pole v Al-Ghani, který je 100x bezvýznamnější než nějaký český kuchař, takže můžeme ukázat jeho fotkuPoněkud krutý příběh dvou Češek unesených v Pákistánu těžce vyprchal. Měl potenciál být sveden na Ál-Kaidu (jak jinak) a vyšponovat popularitu prezidentu Zemanovi, ale fabulátoři nebyli dostatečně přičinliví (asi je samotné trochu zarazilo, že dívky snad opravdu kdosi unesl a od té doby – už jsou to dva roky – o nich nikdo nic neví), zaspali a nyní už to – svorně s tápajícími tajnými službami – museli nechat plavat.

Protože o pražských nebožačkách Haně Humpálové a Antonii Chrástecké velmi pravděpodobně už nikdy neuslyšíme, američtí jestřábi postrašili českou kolonii čerstvějším Islámským státem. Svět oběhla zpráva o obsazení ropného pole v Libyi bojovníky Islámského státu (ISIS). Jeho pracovníky prý zajali a drží je neznámo kde. Má mezi nimi být i Čech Pavel H., kuchař.

Pracoval pro společnost VAOS. Tato rakouská firma těží v lokalitě Al-Ghani ropu pro USA. Protože tzv. Islámský stát je také z valné části americkým produktem, jistě se ti Američani už mezi sebou nějak dohodnou, co a jak se zajatci.

ISIS na Středním východě drží, shodou náhod, mnoho elektráren a ropných polí, zkrátka různé strategické body, které by si nemohly dovolit držet přímo Spojené státy, protože by to špatně vypadalo (poté co například Libye byla jimi záměrně, za účelem celkového ovládnutí, napadena a vybombardována). USA tedy tato místa outsourcovaly své příhodně vytvořené pobočce, Islámskému státu. Čas od času se logickou souvislost snaží dost průhledně maskovat články v Mf Dnes, podle kterých ISIS ovládající strategické elektrárny a provozy odvádí desátek naopak Bašáru Asadovi a ten je za to nechává být. Není samozřejme těžké číst mezi řádky a místo syrského prezidenta si dosadit správné jméno.

A není těžké ani odhadnout, co bude v případě kauzy v Libyi zajatého Čecha pravděpodobně následovat. Vlna patosu «teď už jde Islámský stát po krku i Čechům!» se již vzedmula (standardně otřesný T. Marjanovič v dnešní Mf Dnes), nyní očekávejme tsunami sympatií k USA a americké armádě, která nebohé Čechy, rozsemeněné všude po světě, ochrání. A co by to bylo za ochranu, kdyby nám nezačínala hned za humny, neboť Islámský stát se chystá vyvěsit svůj prapor nad Prahou (nebo jaký blábol to český prezident, kterého si jinak považuji, zase odrecituje s AIPAC za svými vetchými zády). A za chvíli už v ČR budeme vítat americké vojáky, na věčné «dočasně» a nikdy jinak.

Aktualizováno.
Na ropném poli Al-Ghani bylo zaměstnáno 116 osob ze třinácti zemí, z nichž mnohé budou jistě evropské. Geniální tah, jak se vlísat s americkou armádou do Evropy?
Dnes má mimochodem svátek Viktorie. Také se vám s tím jménem vybaví – kromě dcerky vaší známé – Británie a churchillovsko-havlovské «véčko»? Vidíte – «Vítězství nad Islámským státem je blízko.» To by mohl prohlásit Zeman a Ovčáček by mu nad hlavou mohl dělat to véčko.

Aktualizováno.
Moje proroctví se za pět dní vyplnilo. Českou republikou potáhne – konvoj obrněných vozů US ARMY.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ