Tresť (3): Norman Eisen

Hvězdy a duhové pruhy pěkně pospolu. Když jsem před více než třemi lety přijel do Prahy, uvědomoval jsem si, že jako americký velvyslanec v České republice a zároveň syn československé občanky, která přežila holocaust, mám osobní a profesionální zodpovědnost bojovat za toleranci pro všechny. Každý rok kráčím v průvodu Prague Pride, abych dal jasně najevo, že beru zcela vážně právo každého člověka žít takový život, jaký si vybere. Loni velvyslanectví do Prahy přivezlo kongresmana s otevřeně gay orientací a během festivalu Prague Pride zorganizovalo diskuzi na téma «coming out a politika». Prague Pride nadále podporujeme prostřednictvím takzvaného malého grantového programu a letos se festivalu opět zúčastníme. Mezinárodní den proti homofobii nás každoročně vybízí k zamyšlení, kde se v boji za rovná práva pro gaye a lesby nacházíme.

☞ Loni velvyslanectví do Prahy přivezlo kongresmana s otevřeně gay orientací ☜

Zdroj koncentrátu: web Normana ‘L.’ Eisena, dostupné online, 2014-05-28. Může obsahovat stopy arašídů a (ne)související odkazy či obrázky.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ