Umělohmotný Hrebenar

Hrebenar.euVe spolupráci s wahhábisty zde vyhlašuji soutěž «Uhádni, co má Jiří Hrebenar doma umělohmotného!». Využijte klidně Freuda na telefonu, každopádně – možnosti jsou tyto:

1. umělohmotný ubrus
2. umělohmotný Asus
3. umělohmotný falus

Umělohmotný HrebenarTyhlety plastové důvody a koncepty každého jenom otravují. Používání slova umělohmotný musí mít svůj důvod…

Vyhlášení výsledků sledujte na mistrově twitteru nebo dokonce webu. Možná že to nakonec bude něco docela jiného, třeba umělohmotný tácek (nebo nácek), takže s žádnou výhrou nepočítejte.

S klasickým pozdravem spolku Vozíčkáři za vlhčí incest, o. p. s.: «Sekrece, cizoložství, nedovolený styk a nemravnost = spravedlnost!» a ještě údernějším heslem lidskoprávních pedofilů: «Vyvinutost kdekoliv je hrozbou nevyvinutosti všude» se s vámi pro tentokrát naštěstí loučím. V příští soutěži budeme hádat, který malíř se nejvíce těší Jiřího oblibě (A. Hitler? F.M. Nágl?).

Nezávíslý server by si měl vybrat… (pozor, klikatelné)Tak cizoložství, nebo incest? «Nezávíslý» server, který propaguje vyhlazení Antarktidy, by si měl konečně vybrat…

Aktualizováno.
A máme tu výsledky. Jde samozřejmě o možnost číslo tři, kterýžto kus plastické hmoty je mistrem důvěrně zván «umělák». Blahopřejeme!

UmělákUmělák (zdroj: twitter J. H.)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Umělohmotný Hrebenar

 1. Montisan napsal:

  Ta odporná xichhtem i tělem zrůdička na kriplkáře nenávidí vše krásné, silné a zdravé, tedy vše čemu se nikdy ve své ničemné a v podstatě zbytečné existenci nemůže ani přiblížit. Píšu mu to pravidelně, ael on mlčí a jen stále papouškuje dokola tu obehranou písničku o potřebě uctívat vše ošklivé, nemocné a ohavné a pěstovat si to jako „obohacení a vzácnost“. Dobře ví proč, o sobě píše …

 2. takybuk napsal:

  Nabizime 8 rychlstni dilda (honice ) vseho druhu a velikosti . Nastavitelne rychlosti vymenne hlavice na prani( a zvlastni priplatek hlavice GEJZIR) Prodava znama Fy na condomy a sexueleni hracky pro muze a zeny (perverti a trans) sleva 15 % + zvlastni otevirac zvany ( z male konservy velka konserva -uziti na vlastni nebezpeci . Pro narocne zenstiny mame na sklade sisky smrkove i umele . Velice zadane zbozi – nekdy back order . Volejte primo do bunkru TelAviv 888 88 88 888. Zdravi Ushotamamam

 3. Jiří Hrebenar napsal:

  Ten Bartoš je vůbec tragikomik. Pokleká a vtipně pronáší slib. Potom sepisuje takové blbosti. Vůbec představa, ve které je brýlatý pán se Zemánkem blanickým rytířem, tak ta je opravdu komická.

  http://www.hrebenar.eu/2015/08/jiri-hrebenar-kdyby-byl-tyrs-po-mamince-zidem-potom-by-bartos-naletl-na-svou-nevedomost/

VLOŽIT KOMENTÁŘ