Uprchlíci museli přijít. My si vždycky poradíme

Budova amerického velvyslanectví, PrahaUprchlíci museli přijít, aby bylo na koho svést, v jakém stavu se Česká republika bude v nejbližší budoucnosti nacházet.

Vláda USA nám posílá do země africké uprchlíky. Jsme tomu rádi. Budeme stavět ploty a opravovat je. Každý rok, za evropské dotace. Prooplocujeme se k prosperitě. My si s krizí umíme poradit!

Až nám americká vláda, po přijetí smlouvy TTIP, zahltí republiku jedovatými potravinami a plánovaně rozpadajícími se výrobky, Bohuslav Sobotka kvůli tomu zřídí vyšetřovací komisi. A možná i odbor s podvýbory, protože my, potomci husitů, si jen tak něco líbit nenecháme. Však my si s šuntem poradíme!

Až nám sem americká vláda nasadí sarančata, budeme nakupovat (americké) insekticidy a učit děti zabíjet otravný hmyz. Uvědomělost nás semkne a posílí. My si s broukem poradíme!

Až nám USA odpálí Temelín, budeme tři dny držet smutek za oběti jaderné katastrofy a pak začneme stavět nový, bezpečnější reaktor. Beztak to byl trest Boží za koketování s Ruskem (pánové Marjanovič s Navarou už si vzájemně sliní pera).
My si vždycky poradíme!

Budova v zahradě amerického velvyslanectví duhově nasvícená na počest Prague PrideBudova v zahradě amerického velvyslanectví duhově nasvícená na počest Prague Pride, srpen 2013. Foto: web americké ambasády v ČR

Duhová vlajka tamtéž, tentokrát na počest Mezinárodního dne proti homofobii a transfobii (!?!)Duhová vlajka tamtéž, tentokrát na počest Mezinárodního dne proti homofobii a transfobii (!?!), 17. května 2014. Foto: web americké ambasády v ČR

Takové pěkné české panoramaTakové pěkné české panorama. Foto: Ladislav VinšSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 1,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Uprchlíci museli přijít. My si vždycky poradíme

  1. Anonymní napsal:

    Jak si USA provokativně dovolují vyvěšovat vlajku na stožár v panoramatu Pražského hradu, není na to nějaký zákon?

  2. Gen. Robert E. Lee napsal:

    Vždy konej svou povinnost. Nemůžeš udělat víc a nikdy bys neměl chtít udělat méně.

  3. ctenar kukacka napsal:

    v juesej si nasvitili dokonce Cerny dum duhovymi reflektory . Nikdo ani nespitl obdivne komentare k podpore pervrtu vseho druhu jsou jiz za hranici bliti . Idiot pervert Bruce jez si ho lesti s podobnou damou s koulemi z NY byl na slavnosti opevovan s dojetim a slazami k jeho odvaze se v sedmdesati prevtelit ,techto uchylaku jsou miliony vedou skauty a vysvetluji na TV jak je spravne ucit 4lete deti se citit tak jak se narodili ,idiotsti rodicove jsou tak zpitomeli touto propagandou nastolenou Bidenem a Obamou (ci jak se jmenuje )ze hrde na TV sve kluciny ukazuji v suknich . Prohibice svickovych bab zplodila Al Capona a Kennedyho a dalsi mafiany koho vsak zplodi tento hnus ?? Kde je konec . Asi v sukani zvrat jak nekteri na strednim vychode delaji Viva

VLOŽIT KOMENTÁŘ