Upřímný Trump

Donald Trump a přejetý pesPředvolební boj je obdobím přetvářky, kdy se všichni snaží ukázat jako sečtělí, kalokagatičtí nadlidé v dobře padnoucích kožených oblecích, kteří nejdou daleko pro pohlazení rozesmátého dítěte, ale stejně tak dobře umějí štípat dříví nebo střílet z brokovnice. Všichni jsou si tohoto pokryteckého bontonu vědomi a snaží se podle něj zařídit – čtou Mein Kampf, chodí do kostela, nebo prostě jenom nesledují ČT24. Nikdo nechce vypadat jako nějaký «kriplík»…

Ovšem platí také, že mrzáčci dnes požívají nejvyšších post a v mnohých zemích jsou jmenováni za šéfy obrany. Jak se s tímto dilematem popasuje neurvalé prostředí předvolebního boje?

Demokraté by si například z novinářů, kteří vypadají jako mentálně postižení, nikdy neutahovali. Jejich mediální obraz a Protokoly jim to zakazují.

Ne tak republikán Donald Trump, který nedbá na politickou korektnost a ukazuje, že do předvolebního boje nepatří nikdo, kdo by se mohl vymlouvat na jakoukoli fyzickou či duševní nedostatečnost, nezbude-li mu již jiné eso v rukávu.

Nejhlubší výsměch nemocnému novináři jménem Serge Kovaleski, že za sebe nenašel žádnou fyzicky standardní náhradu, která by se mohla účastnit předvolebního klání bez podpory politkorektních médií. Bravo americkému Le Penovi Donaldu Trumpovi, který se neštítí pravé republikánské legrace – a bravo mně, že to mohu ilustrovat veselým obrázkem.

Donald Trump a přejetý pesSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Upřímný Trump

 1. Mam je rad napsal:

  Ten kripl je drzy buzerant ktery Trumpa provokoval svymi idioto otazkami. „Duce“ to ovsem nema rad a tak jej poslal do rite. Je to teply kripl tot vse. Trump je sice egoista, ale kdo z tech kasparu z leva ci z prava je snad lepsi? Je pravda ze zpiva v zidoskreku, ale to dnes vsichni, stejne jako za Hitlera behali se zdvizenou pravici i kriplove, mozna i buzeranti (ale ve skrytu -ted verejne neb je to prednost). Ostatne je radost poslouchat ony lesby, buzeranty, podoboji, a jine praseci hlavy jez chrochtaji verejne na TV a vyzdvihuji prednosti techto parasitnich uchylu. Nejhorsi na tom je ze debilni maminky si stezuji na ucitele ze brani rozvijeni sexualnich hodnot jejich deti a jejich svobodnemu rozhodovani kdo se narodil ve spatnem tele. Dokonce nedavno krava vyhrozovala na TV ze bude skolu soudit neb jeji 5lety kluk nemuze na zachod s holcickami. Radost se rozhlizet, pro hovada neni ani kam plivnout.

 2. Mam je rad napsal:

  A dodatek ,Trump se spletl ,na aute dodavky tancilo 5 zidu kteri byli vzati do vazby a deportovani, to vse vysilal FOX News a je to lze dohledat na Utube kde tyhle videa ohledne 9/11 jsou ,ovsem ne v tom zneni jak si preje dnesni garnitura . Je tam i ona povestna 5ti metrova dira do Pentagonu kterou by ani neprojel zebrinak a melo tam vletet letadlo o vaze sta tun s motory z titania vazici kazdu 2000 kg ( stari piloti na intervievu svornr prohlasili ze neni mozne proletet nad zemi ve vysi 3 m cca 2 km neb to fyzicky neni mozne -vzduch podpurny .. Samozrejme i dira v zemi s kourem ale bez trosek a lidi s“ letadla kde hrdinni cestujici premohli sadisticke araby ze Saudi Arabie a hrdinne se obetovali letem stremhlavym neb utok smeroval na White house.A vice president Cheney se strojkem misto srdce nikdy neprestane, stale mele ze by ten Irak rozdrtil znovu stejnym zpusobem

 3. Spravedlivy Slunickar napsal:

  I HIT A DOGMA WITH MY KARMA !
  ps: bravi ti ,Ondreji!))
  je to spravne?)

VLOŽIT KOMENTÁŘ