Úřednická vláda Miloše Zemana nastupuje

Jako vždy: Covid skončil, virus totality zůstal.


Zázrak zrození Narozen do šťastného, annuálně očkovaného světa. (foto: Internet)


«Demisi!» volalo se v dávných dobách na vládu, s níž byli občané nespokojeni.

Nyní je zřejmé, že nejhorší je právě – vláda v demisi. Proti ní již, pochopitelně, žádná vykřičená hesla ani demonstrace nepomáhají. Bruselská cesta má marné volání…

Konečně jsme se tedy dočkali další úřednické vlády Miloše Zemana. Český stát nyní neomezeně řídí anarchie globalismu, která má takových úředníčků přesně podle Zemanova gusta tisíce a tisíce. Říká se jim dnes experti a odborníci. Ti starší a protřelejší na nás každý den shlížejí z médií a promlouvají nám do duše; ti mladší a nezkušení, kteří mají stát nyní řídit, se vždy jen tak náhodně objeví, aby za chvíli zmizeli do stínu, jako vši. Z osobních důvodů, prý. Bojí se. Nikdo to nechce dělat.

Nikdo nechce být vykonavatelem globalistické anarchie, která tedy na první pohled jako anarchie vypadá – máme různé značky vakcín, a také různé státy zatím mohou, v žoldu celosvětové sanitární totality, praktikovat mírně odlišná opatření –, avšak spěje neomylně k jedinému, jednotnému cíli; k unifikaci, dehumanizaci a jednotné kontrole všeho lidstva.

Druhá a poslední Belle Époque, Krásné časy let 1990 až 2020, skončily. Znovu se objevuje v českém éteru Zemanův celoživotní cíl, přijetí eura. Miloš Zeman v jednom svém bonmotu hovořil o jistém vrátném, podle jehož politických názorů lze neomylně řídit politiku státu, neboť jeho názory, přání a myšlenky jsou vždy přesně opačné tomu, na čem se politici nakonec dohodnou. Miloš Zeman se nyní takovým vrátným stal. Již nemusí rozumět ani zbla dnešní širokopásmové pohlavní emancipaci, ani rozličným hnutím na podporu všemožných menšin, natož nové zelené ekonomice. Ba může mít na toto vše docela jasný názor, a pravděpodobně jej také má. Zemanova milovaná vláda bude ve věci těchto moderních témat a problémů činit často pravý opak jeho myšlenek, aby došla svého – a rovněž i Zemanova – vytouženého cíle: ještě nerozbornější Eurounie s posílenou úlohou Německa a USA. Teď už máme, co jsme (ne)chtěli.

O to se nám již postarají prakticky pouze kovidpasy a pánové Johnson s Pfizerem, a tak vlastně stačí, jste-li Petr Fiala nebo jemu podobní, pouze blít dostatek nahodilých progresivních statusů na Fejsbuk a do médií, nebo – v případě pánů Zemana a Klause – ostře nesouhlasit s nějakými dílčími, nepodstatnými prvky nového, šťastného světa.
A on už se nám sám nainstaluje do života a do našeho krevního řečiště.

Václav Havel měl v roce 1990 své podivně krátké kalhoty, jimiž prokázal planetárním silám, že je připraven stát se instalátorem globálního systému v Československu. Miloš Zeman měl, v roce 2021, hladké stěny své podivné plexisklové ubikace. Prokázal tím těm samým to samé – tedy že je plně srozuměn se svou úlohou, v níž je, zdá se, plně spokojen, a že je rovněž zcela spokojen i se stavem nynějšího světa, který taková plexiskla staví mezi každé dva lidi v republice. Svým entrée v průhledné kukani dokázal, že mu zcela vyhovuje, kam se globalizovaný svět ubírá, a že hodlá bezvýhradně dodržovat veškeré jeho podivné vrtochy, jichž se bude chtivě účastnit až do konce své pozemské pouti.

Je dnes očkováno víc lidí, než chodí k volbám. Miloš Zeman si vždycky přál povinné volby. Globální elity se nad tím nápadem zřejmě jen pousmály. Znáte to: Kdyby volby mohly něco změnit… Povinné volby by byly příliš okatým přiznáním toho, že jejich institut je zcela nefunkční. Miloš Zeman si přál povinné volby – a dostal povinné očkování. Člověk míní, Bill Gates mění. Brzy nebude povinné jen pro starce, ale snad už i pro kojence. Hned po porodu tři dávky DNA-pozměňující novovakcíny. Skutečné požehnání, milí přátelé. Jako by děťátko ihned po průchodu vulvou pohladil Miloš Zeman.

Vláda zalezlých nomenklaturních plánovačů šťastných zítřků, prosazovaná i financovaná neuvěřitelně dystopickou koprodukcí USA, Bruselu a Číny, přebírá otěže nad celou planetou.

Miloš Zeman může být konečně šťastný. A vy budete muset.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ