„V izraeli sídlí ďábel a k tomu pořádně zakomplexovaný“ aneb iDnesovské záměny

7. března 2015

«Bibler je vrah!»Předem podotýkám, že je to už asi naposledy, co se zde zabývám tzv. diskusemi na nejčtenějším českém zpravodajském portálu. Uvědomuji si také, že pusté kopírování cizích textů není příliš originální a o jeho užitku lze vážně pochybovat.

O čem však není sporu, je, že záměna Ruska za Izrael, případně Putina za Netanyahua je pro 99 % diskutujících Antirusů neproveditelná a fyzicky nemožná. Jako když jste v hodinách tělesné výchovy cvičili se zavalitějším spolužákem a věděli jste, že jeho výkon bude vždy odlišný od zbytku třídy a jaksi předvídatelný.

Co jinde nejde, já zvládnu bez problému. Nahrazuji slova jinými jako na běžícím pásu. A začínáme «rusákem»… Přeji příjemnou zábavu. Pravopisné chyby a stylistická «úprava» záměrně zachovány. (Kdo je k čertu Jaroslav Tichý?)

Tomáš Honzík 19410:
Na to abych věděl jak se židák choval, chová a bude chovat i v budoucnu, mne bohatě stačí osobní zkušenosti. Takže čím dál bude od hranic naší země, tím lépe….

Mojmír Vrtoch 20322:
Žid přemýšlí podobně jako zvrácený Caligula . Jen at mne nenávidí, hlavně že se mě bojí.

Marek Marek 35606:
Prostě od ŽIDA nečekej nikdy nic dobrého.

Lucie Blanická 25391:
..tak idea, že „Izrael je ohrožen“ se táhne od dob Hérzla, mxšlenku ochotně převzala Méirová a snad s výjimkou krátkého období Baraka a alkoholika Šarona je tato idea rozvíjena současným imperialistou Netanyahuem…

Jana Burjánková 91070:
No bod 4 na seznamu u nás vidíme každý den. Židé se snaží rozvrátit náš stát internetovými agenty, kteří tu denně intenzívně a na směny melou dokola ty židovské nesmysly podle vedením z Tel Avivu.

Milan Slovak 974
To je vidiet v kazdej diskusii rovnaki typci, rovnake reakcie. Ospravedlnit akekolvek Zidovske barbarstvo a poukazat na peklo na Zemi, na vrahov z Kremlu, na klerofasistov z Ruska. Pozname to este za havlizmu, ked este aj za rozmnozenie zidoviny- uzery mohli komunisti. Jaroslav Tichy ma sluzbu.

Jaromír Král 40949:
Běžná židovská paranoia.  Nic nového pod sluncem.

Karel Kavka 99976:
já to nechápu, pokud je Izrael stále pod útokem zlého východu, tak kde jsou seznamy mrttvých, kde jsou židovská území okupovaná zlým východem ? Proč v Izraeli je/bylo tolik východnáích firem …, a po jejich částečném odchodu se musí malovat židovské děvočky bahnem z Jordánu ? Opravdu zvláštní, „jsme pod útokem a přitom okupujeme cizí území“. …

Pavel Šumichrast 3329:
Úžasné, a co až dobudou celý svět ? Co světu nabídnou ? Nic. A to už tu bylo, takže ať si raději píšou oslavné články na Herzla, Meirovou, Netanyahua či třeba Kafku. (A co když už ho dobyli, pozn. red.)

Martin Klumpar 56874:
Vezdejší kohorty židofilů jsou přesně tou permanentní operační frontou přes celé území nepřítele. Jen je smutné, že si to leckdy ani neuvědomují. Proti Izraeli musíme postupovat jednotně, tvrdě a nesmiřitelně. Čímž nemám na mysli vojenské akce ale rázné diplomatické kroky, znásobení sankcí, mezinárodní izolace atd. Bude nás to bolet, možná zpočátku více než Židy, ale ve výsledku to postihne více je, než nás. (Kdyby se vykašlal na to své Rusko, Martin Klumpar mohl být dobrým přispěvatelem Árijského boje, pozn. red.)

Lukáš Muller 27225:
Objektivně řečeno – tahle hybridní válka/neválka je naprosto geniální a částečně i funguje. Vezměte si, že Izrael regulérně napadl svého souseda. Neudělal to ale s nálety a obří oficiální invazí, jako Američani v Iráku. Ale tak jak to udělal… A taková třetina lidí je přesvědčená, že Izrael vlastně nic a Izrael vlastně ochranuje demokracii na zemi…

Karel Hauptvogel 33244:
Židovská generalita si holt musí odůvodnit svou existenci.
My jsme židovskou touhu po míru okusili na vlastní kůži.

Petr Sýkora 4060:
V izraeli sídlí ďábel a k tomu pořádně zakomplexovaný… (Zakomplexovaný ďábel? Jenom proto, že Boha si představujeme nezakomplexovaného? Opravdu?)

Karel Kavka 99976:
1 + 4 fáze = v Česku Červená karta pro Zemana, Schapiro velvyslancem ….

Vlastimil Černý 3735:
Jaroslav Tichý už doufám balí česnek, a vyráží směr Tel Aviv, do země zaslíbené. :) V téhle zahnívající národněsocialistické žumpě mu musí být přeci těsno, ne?

Jaroslav Malý 56183:
Chudáčci malí židovští,  všichni jsou na ně bakaní……  ti Židé jsou fakt zakomplexovaný národ ochlastů araku. (Více k dětskému slovu «bakaný» zde, pozn. red.)

Michael Přibyl 1826:
Těžko se může stát východní svět přítelem Izraele proti jeho vůli. Židé vidí ve všech nepřátele a chovají se jako zamindrákovaný autsajdr s pistolí.

Ondřej Punda 82849:
«Agresivní antivlastenecká a protirodinná propaganda je povýšená na úroveň státní ideologie, která zpětně formuje domácí i zahraniční politiku země. Nejedná se přitom jen o oficiální státní aparát, ale také o podporu politických sil nebo dokonce milicí, které se zaštiťují tímto přesvědčením.» Avi Kozyroff, bývalý ministr zahraničních věcí Židovského státu.

Lukáš Slánský 41376:
Zajímavé, Izrael tvrdí, jak jsou pod útokem a popisují metody, které používají pro dobývání dalších území. Chucpe. (Česky drzost, pozn. red.)

Jozef Stebila 35757:
V současné geopolitické struktuře je nepřítelem německá civilizace, její hodnoty, kultura, politický systém a ideologie,» píše Pereles. < je zajímavé, že německou civilizaci pomáhají „budovat“ samotne děti nejvyšších židovských představitelů.

Martin Jirousek 76558:
Takovéhle bitvy jsou k vidění od Šestidenní války. Zatracení „židáci“.

Karel Havlas 61067:
Žid se nemění, ani se arabům nedivím, jak moc je nenávidí.

Račte porovnat s originály (jsou vždy nejlepší):

Diskuse na iDnes

Nesouhlasíte? V pravé části těchto stránek najděte pohyblivý obrázek a řiďte se jeho pokyny.

Aktualizováno.
Pokud by nějaká duševně dýchavičnější osoba cítila nutkání vydat ze svých neklidných úst něco jako «úooú!», ať přijme mé co nejkonejšivější pohlazení skrze mřížoví svého polstrovaného lůžka. Nebyl jsem to , kdo na iDnes zavedl tak retardovaný systém ID, který zdegradoval možná leckdy skutečná osobní jména diskutérů na přezdívku (neboť je mi známo, že se mezi nimi vyskytuje mnoho pseudonymů, ba viděl jsem i ID bez jména), čímž tato jména de facto nelze déle považovat za osobní údaj hodný jakékoli ochrany a zvláštního zacházení (přinejmenším tam, kde se vyskytují, tedy na Internetu). Ano, mohu přemýšlet, zda na Lucii Blanickou v mládí pokřikovali «Lúcie!» nebo «Bláno!», že z toho začala psát «Lénin» a «Pútin» místo Lenin a Putin, ale to je tak všechno. Její jméno, což je – tedy podle těch, kteří jsou od toho placeni – osobní údaj, mne zajímá méně než průměrná délka vousů úřednic z ÚOOÚ a velikost prsou u mužů tamtéž. Nejinak to mám i s jinými iDnesovskými diskutéry, takže pokud by snad nějaký začal s tím, že se cítí pokrácen na svých právech, když jméno, které pokládá za své, vidí i na jiných serverech, než kterým poskytnul kopii svého občanského průkazu, pravděpodobně bych si nad dotyčným ani neuplivl, čímž bych neporušil ničí osobní práva, která by snad, ó ano, věru mohla být dotčena, pokud by můj plivanec omylem zasáhl někoho jiného než stěžovatele.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(6 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u „V izraeli sídlí ďábel a k tomu pořádně zakomplexovaný“ aneb iDnesovské záměny

 1. Schlom Hobostein napsal:

  .Proc ale nekdo dela z toho silence fesaka?(obrazek) Vzdyt je to zmetek s degene rtem plesatou palici kde si honi 23 chlupu a blekota svym chrochtavymi skreky jiz zhruba 20 let zhovadilosti . Kdo si ho voli ? Ne zide v Israelu, zide v USA bilionari ,kteri maji zajem na tom aby skryte ridily diky temto nastrcenym opicakum vlastne cely svet . To je ten problem . Vzdyt mnoho lidi jiste cetlo zverejneni Ruske zpravodajske sluzby kdo ridi USA -Magnum 12 . Neslyseli ? Neni to verejne ale je to fact

 2. Schlom Hobostein napsal:

  A kdyz pak po praci
  zahouka sest
  reknou mi soudruzi
  „Tve praci cest“
  a zitra zas v sest.
  a neco na vic ,jaky ze je Zeman smejd :http://brezny.blog.idnes.cz/c/452591/zemane-vsichni-nejsme-zide.html?ref=viacrubrika

 3. Pavel Šumichrast napsal:

  Dobrý den, zde uvedený můj komentář se týkal nějakého článku někde jinde, myslím na aktuálně, teď už nevím přesně, týkal se Ruska, ne Izraele, a navíc ta jména zde uvedená nejsou ode mě. Nevím jak toto může někdo takto změnit, ale výše uvedený komentář není ten, který jsem já psal dříve a ještě k jinému článku. V Praze dne 4.8.2016.

VLOŽIT KOMENTÁŘ