„Věční petenti“ si opět podepisují rozsudky smrti

Jan HřebejkNa 130 českých a slovenských osobností veřejného života se otevřeným petičním dopisem obrátilo na lídry západoevropských zemí, evropských institucí a Spojených států amerických. V petici s provokativním názvem «Jsme ve válce. Neopakujte Mnichov» požadují, aby byla poskytnuta větší podpora Ukrajině v boji proti «ruské agresi».

Petici podepsali například publicista Fedor Gál, politolog Bohumil Doležal, režiséři Jan Hřebejk či Jiří Menzel, Michael Kocáb, Jan Ruml, Petruška Šustrová, Michal Horáček, Roman Joch, Petr Pithart, Martin C. Putna, Jan Urban, Jefim Fištejn a další. Výzvu adresovali prezidentu USA Baracku Obamovi, britskému premiérovi Davidu Cameronovi, německé kancléřce Angele Merkelové, francouzskému prezidentovi Françoisovi Hollandeovi, předsedovi Evropské rady Donaldu Tuskovi a šéfovi Evropské komise Jeanu-Claudeu Junckerovi. (Zdroj: Parlamentní listy.)

To už je masochismus. «Věční petenti ve službách pana Vaňka» si opět podepisují rozsudky smrti. Je až zarážející, jak velmi si je tato pátá kolona při svém nekonečném přilévání oleje do ohně jista sama sebou a tím, že nad ní někdo bude navždy držet ochrannou ruku (nejspíš NATO či USA).

Děkujeme však za dobrovolně poskytnutý seznam nejzbytnějších osob (byť je stále stejný) a milým petičníkům tímto pro všechny případy sdělujeme, že právě nyní skutečně existuje historicky nejvyšší šance, že z případného ozbrojeného konfliktu na území ČR nemusí vyjít živi. Tak snad jsou rádi.

«Teď, když máme co jsme chtěli» si samozřejmě s radostí zapějeme za ně – nad jejich hroby.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(4 hlasů, průměr: 4,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u „Věční petenti“ si opět podepisují rozsudky smrti

 1. schlomo hobostein kuric napsal:

  1950 – nas drahy Rudla nabadal:
  a az trochu vyrostu
  budu soustruznikem
  a jako tata muj v praci udernikem . Praci cest

 2. schlomo hobostein kuric napsal:

  Konecne mohu klidne spat . Israel bdi a a cerni jsou jako nasi cikani . Prave dnes probehlo opatrne prohlaseni ve vsech zpravach ze cerny hoch temer dite (20 let) jez pri nocni mirumilovne demonstraci temer zastrelil dva policajty strilel v sebeobrane neb byl prepaden (asi belochy) a omylem palil smerem tam kd se konalo rvani cernejch kteri rvali po dalsich resignacich belochu z lokalniho gevermentu po odstoupeni bileho sheriffa . Proste problem je ten ze cernejch je tam 90 % a skoro zadnej z nich neni policajtem ale dalsi problem je ten ze nemuze byt policajt kdyz jsou vsichni propusteni z lapaku ,ti cernosi . Prosim poslete Kocabsteina ten jediny pomuze Schlom kamos Bibisteina

 3. Vanak napsal:

  Tak jsem se vsadil, kolik z těch 130 jsou češi. Já tvrdil, že alespoň 10. Kolegyně že žádný. Kdo nás rozsoudí?

VLOŽIT KOMENTÁŘ