Virová loterie nenávisti

Číňani nás chtěli umlátit čepicemi, ale my se nedáme! Umlátíme je jejich respirátory!
Do boje! Všichni SPOLU, zodpovědně! Za babičky našich dětí!
A protože aktivní blbec je horší než třídní nepřítel, máme tu samozřejmě naši skvělou vládu.

Vláda vždycky nadhodí nějakou drakonii, aby se poté všichni ostatní jako jeden idiot předháněli v sebebičování.
Odborníci vypisují stohy rezolucí, otevřené dopisy, veřejné výzvy, jak ještě víc zatnout lidu tipec, utáhnout mu trněný opasek v zájmu neuchopitelného globálního dobra, vyrobeného v USA z čínského smradu.

Každý, kdo má do respirátoru díru, velí povinně testovat, povinně trasovat, masivně šmírovat, statečně bonzovat, povinně bovinně, aktivně do práce, masově k doktoru, plošně do hrobu.
Datoví analytici by rádi výtěr z análu, sdružení sekretářek se usneslo na stěru sekretu. Jeden navrhne totální uzávěru kraje, druhý to hned přebíjí okresem, třetí zavírá obce. Přebor masochistů. Každý se chce zavděčit domnělému chlebodárci, každý úslužně spěchá se svou troškou do mlýnice vražedného globalismu. Spásné roušky najednou nestačí, pak už ani dvojité. Nestačí, že nestačí; musíme je zakázat.
Takhle skončí každá spása.

Všenárodní flagelantství již dosáhlo náboženských rozměrů. Co nechceš, aby činili tobě, čiň každému včetně sebe.
Následuje vytvoření posvátných rituálů, a jejich paušalizace. Mně šťárali v dutině, ať si to užijí i děti! Mně rýpali střeva, ať v nich ryjí každému! Je to to nejmenší, co můžeme udělat! Jedině pak se Příroda smiluje! Ameno!
Nepodřídíš se? Uřežou ti vemeno! Apeluje se bolestí a smrtí, mrazáky s lidskými relikviemi.

Napíchněme si všichni doma svůj kovidový bod, ať to doktorům usnadníme! Podrobný návod v MF Dnes, zvládnou to i děti od 10 let. Až své rozpíchané sliznice připojíme do datové dálnice, nastane obrat! slibuje vládní zmocněnec pro digitální zdraví.

Digitální zdraví si žádá digitálního občana; tekutou hmotu, na niž lze to zdraví aplikovat. Když se kácí les, létají třísky, říkají všemožní experti. Experti jsou zalezlí na svých pozicích, odlidštěné lány občanstva za jednotlivé státy porovnávají v excelových tabulkách.

Experti na sucho hrozili lidu suchem a kobylkami, když se lidu hrození přejedlo, sucho zmizelo i s experty. To už se nemůže opakovat. Teď jde o celou ekonomiku. Jsou i s vládou zalezlí jako syslové. Ani dýmovnicí je nevykouříte, to si zapamatujte.
Kdoví, co si tam navzájem provádějí. Bojí se. Buzerace je nejlepší útok. Lék na každou chmuru.
Co je to za materiál? táží se občané. Co je to za materiál? ptá se vláda a šikuje policii.

Z občanů a jejich vlády se staly dvě hermeticky oddělené hmoty, hledící na sebe již pouze prizmatem nefunkčních pouček, datových analýz, hořkých zkušeností a všeobecné nenávisti.
Vláda poháněna zlobou bojuje s občany. Za třicet let nebyla vyřešena jediná lidská otázka, teď vláda konečně hodlá vyřešit lidi jednou provždy. Vir je jen záminka, jako kůrovec.

«Je tam!» křepčí extaticky dopravní hlídka, když zastaví kýženého řidiče, který se provinil tím, že žije. Asi spatřila Boha.

Odebrat materiálu biologický materiál, zpenetrovat mu pendrekem dutiny. Prolustrovat, vykázat. Nařízením se zaštítit, na vládu odkázat, postih uložit. Zastavit ho v jeho letu, posvítit si na ptáčka.
Examinovat, vyšetřit, zda nešíří kontrarevoluci. Uvalit karanténu, uvrhnout do svrabu.

Co je to za materiál?, ptají se lékaři. Sedmkrát to testujeme, pořád to poslouchá. Když to vyšetřujeme poosmé v měsíci, zemře to. Zvláštní věc, tohle člověk, zapisují si užaslí doktorští vědci. Asi jsme to vyšetřovali málo. Vaše chyba, že jste nám nedovolili víc testů!

A policisti: Šmírujeme to na ulici, v obchodě i na dálnici, a furt se nám to nelíbí. Ono nám to stále nedodržuje! Asi to šmírujeme málo. Vaše chyba, že odmítáte tvrdší dohled!

A odborníci: Je třeba konečně tomu přestat naslouchat a dát na tvrdá data a tvrzení odborníků. Vláda nás pořád neposlouchá. Asi křičíme málo. Vaše chyba, že nedáte na odborníky!

Lid má ministra zdravotnictví za magora, proto by rád vládu složenou ze samých takových magorů. To nevymyslíš. Je to vaše chyba, že nejste Češi. Do českého stáda se musí člověk narodit.

A hned pak si jít vsadit s paní Alenkou.
Řekněte pravdu. Je tu snad někdo, kdo si myslí, že kovidové testy nevyrábí Ministerstvo financí; že to není nic jiného, než taková obrácená loterie?
Nejmíň 95 % čínských testů bude jistě pozitivních, rozuměj nevýherních. Stejně jako u jakékoli jiné loterijní hry.

Nebo to legrační určování mutací. Vsaďte boty, že vám vždycky vyjde ta nejhorší z nich. Jen pár lidí ze sta bude mít to štěstí, že vyhraje obyčejnou chřipku.

Závislost na viru, který se stal permanentní výmluvou pro permanentní úpadek společnosti, způsobený vším jiným, než jakýmsi ubohým virem, začíná tomuto státu přerůstat přes hlavu.
Za chvíli už na tom zase všichni budou líp, než Češi, kteří vir zřejmě vypustili, aby se nikdo neměl líp, než oni.
Kdo Čechy zbaví té virové závislosti, až bude závislá celá republika?

Ale my se nedáme!

Napsáno pro Zvedavec.org
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ