Vít Šlechta, Libštát aneb Košer diskutér z Mf DNES

12. února 2016

Pokud, nedej Bože, čtete Mladou frontu DNES, dávno jste si toho jména všimli. Pod krátkými ozvěnami politických článků z předešlého dne, maskovanými za názory čtenářů, se podepisují většinou pouze tři opakující se jména: Dušan Valenčík. Milan Březina, Praha. A… ta »š« ševelí v tom jméně víc než ve slově košer

Vít Šlechta, LibštátVít Šlechta, Libštát. Marná sláva, profi pisatelem do žiDnes a Židovek se člověk musí narodit…

Vít Šlechta, Libštát! Konečně Žid jak se sluší a patří, s čapkou ódéesáckého proletáře. Obřezanci blahopřejeme, stejně tak každému, kdo hledal – a našel – veřejně dostupnou podobenku této libštátské ikony, jejíž divé vousy trčí z každého druhého vydání Mf DNES.

Aktualizováno.
Medailonek Víta Šlechty z jeho blogu na Židovkách.
MUDr. Vít Šlechta, nar. V r. 1963 v Pardubicích. Praktický a protialkoholní lékař, promoval v r. 1988 na LF UP v Olomouci. Dlouholetý komunální politik a aktivista v občanských sdruženích, člen ODS. Usiluje o rehabilitaci politické angažovanosti jako občanské ctnosti. V podzimních volbách 2012 kandidoval do krajského zastupitelstva Libereckého kraje a v podzimních volbách 2013 kandidoval za ODS do parlamentu ČR.
Ještě jednou blahopřejeme.


AKTUALIZOVÁNO 8. 12. 2019
Zde uveřejněná poklona MUDr. Libštátovi pochází z roku 2016. Časy se od těch dob změnily. Lidovky dnes, stejně jako iDnes, patří jinému koncernu. Je proto možné, že panu doktoru se, přinejmenším po spisovatelské stránce, nyní daří hůře, pokud nepřešel do té správné strany (ANO) nebo se z něj nestal vášnivý obhájce Miloše Zemana. Pokud válí dál, neudolán zlými časy, po nichž má být líp (tj. smrt), pokud zkrátka ještě nepověsil svou čapku na hřebík, je na místě blahopřát mu do třetice, tentokrát však již zcela upřímně.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

7 komentářů u Vít Šlechta, Libštát aneb Košer diskutér z Mf DNES

 1. Roztoajcj Miloush napsal:

  jako malovany !

  LIEBSTAAT ?? Was ist das ? nejaka nova cerno-slunickova nez-ziskovka ?
  ja, klar, ich liebe das Staat. .

 2. Adolf Hitler napsal:

  Zahrajeme si raději takovou rakouskou hru, ano?

  Vít Šlechta, Libštát (šš)

  Pokračujte prosím v řadě (ěě, čč, řř, žž, ýý, áá, íí, éé).

 3. Spravedlivy Slunickar napsal:

  Vít Kremlička, Praha-Bubeneč (čč)
  Vít Sedláček, Brno-Černovice (čč)
  mimo soutez
  Vít Koutenský, Neveklov (nn)

 4. Spravedlivy Slunickar napsal:

  Jiří Vít Ovčáček – Praha-Hradčany (čč) ??

 5. kleberstein schmoa ,zpravodaj pro Velky Nadnarodni Israel (VNI) napsal:

  Tak nam zavreli Olmerta ,premiera v Israeli zemi to krasne .Nezavreli nam ale premiera Shaloma Tlusteho alebrz jej klepla pepka a zemrel v postylce ledove dozivse se veku pozehnaneho (ze pry kradli cela rodina ale to ze snad jen ti syni.Ted nam vysetruji prcackare Spitzera temer presidenta juesej.Je to jiz ponekolikate a porad se poflakuje s mladymi prostitutkami po drahych hotelech a za cislo plati $4000. Proste kanec ,neco jako bratr z Francie (taky skoro president) co honil tu cernou pokojskou nahatej ale ta lhala coz dokazal Brunweinstein, jeho advokat malicke postavy zato velkeho umeni advokatniho . Chudak nakrivo obvineny byl drzen v New Yorku a platil si dum za 150 tisic mesicne ,a to presidentovani v zemi nepratelske a antisemitske Francii mu proste uniklo ,nevadi vsak zastoupili jej jini bratri. Katz president zeme nejvetsi co do intelektu je stale v base za znasilnovani sekretarek a to v offisu primo presidentskem. Muj dotaz je vsak zcela vecny kam to spejeme bratri ,jeste ze Adolf jiz neni zase by ty lzi pouzil. Hezky sabat preje Kleba

 6. pacifista napsal:

  Klebo, Ada uz sice neni, ale ma dceru Angelu a jeho klon Erdogan je taky sikula. tak nezoufej !

 7. zoofob napsal:

  .. mame radi zvirata, zvirata,
  protoze jsou chlupata ..

VLOŽIT KOMENTÁŘ