Vít Šlechta, Libštát aneb Košer diskutér z Mf DNES

Pokud, nedej Bože, čtete Mladou frontu DNES, dávno jste si toho jména všimli. Pod krátkými ozvěnami politických článků z předešlého dne, maskovanými za názory čtenářů, se podepisují většinou pouze tři opakující se jména: Dušan Valenčík. Milan Březina, Praha. A… ta »š« ševelí v tom jméně víc než ve slově košer

Vít Šlechta, LibštátVít Šlechta, Libštát. Marná sláva, profi pisatelem do žiDnes a Židovek se člověk musí narodit…

Vít Šlechta, Libštát! Konečně Žid jak se sluší a patří, s čapkou ódéesáckého proletáře. Obřezanci blahopřejeme, stejně tak každému, kdo hledal – a našel – veřejně dostupnou podobenku této libštátské ikony, jejíž divé vousy trčí z každého druhého vydání Mf DNES.

Aktualizováno.
Medailonek Víta Šlechty z jeho blogu na Židovkách.
MUDr. Vít Šlechta, nar. V r. 1963 v Pardubicích. Praktický a protialkoholní lékař, promoval v r. 1988 na LF UP v Olomouci. Dlouholetý komunální politik a aktivista v občanských sdruženích, člen ODS. Usiluje o rehabilitaci politické angažovanosti jako občanské ctnosti. V podzimních volbách 2012 kandidoval do krajského zastupitelstva Libereckého kraje a v podzimních volbách 2013 kandidoval za ODS do parlamentu ČR.
Ještě jednou blahopřejeme.Související články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

9 komentářů u Vít Šlechta, Libštát aneb Košer diskutér z Mf DNES

 1. Roztoajcj Miloush napsal:

  jako malovany ! Zmrdigzicht, zmrdibrejle, bochan umne maskujici upiri ratafaky, praseci ocka, capka tez stylova, rostacky usmev znasilnovace panen (kde uz sem jej videl? majngott), jen pejzy chybi..
  LIEBSTAAT ?? Was ist das ? nejaka nova cerno-slunickova nez-ziskovka ?
  ja, klar, ich liebe das Staat. .

 2. Roztoajcj Miloush napsal:

  jako malovany ! Zmrdigzicht, zmrdibrejle, bochan umne maskujici upiri ratafaky, praseci ocka, capka tez stylova, rostacky usmev znasilnovace panen (kde uz sem jej videl? majngott), jen pejzy chybi..
  LIEBSTAAT ?? Was ist das ? nejaka nova cerno-slunickova nez-ziskovka ?
  ja, klar, ich liebe den Staat. .

 3. Adolf Hitler napsal:

  To bych nechtěl domů ani jako stínítko.

  Zahrajeme si raději takovou rakouskou hru, ano?

  Vít Šlechta, Libštát (šš)

  Pokračujte prosím v řadě (ěě, čč, řř, žž, ýý, áá, íí, éé).

  Uvedený Vít musí skutečně existovat, aby mohl být vyhlazen.

 4. Ondřej Sidor napsal:
 5. Spravedlivy Slunickar napsal:

  Vít Kremlička, Praha-Bubeneč (čč)
  Vít Sedláček, Brno-Černovice (čč)
  mimo soutez
  Vít Koutenský, Neveklov (nn)

 6. Spravedlivy Slunickar napsal:

  Jiří Vít Ovčáček – Praha-Hradčany (čč) ??

 7. kleberstein schmoa ,zpravodaj pro Velky Nadnarodni Israel (VNI) napsal:

  Tak nam zavreli Olmerta ,premiera v Israeli zemi to krasne .Nezavreli nam ale premiera Shaloma Tlusteho alebrz jej klepla pepka a zemrel v postylce ledove dozivse se veku pozehnaneho (ze pry kradli cela rodina ale to ze snad jen ti syni.Ted nam vysetruji prcackare Spitzera temer presidenta juesej.Je to jiz ponekolikate a porad se poflakuje s mladymi prostitutkami po drahych hotelech a za cislo plati $4000. Proste kanec ,neco jako bratr z Francie (taky skoro president) co honil tu cernou pokojskou nahatej ale ta lhala coz dokazal Brunweinstein, jeho advokat malicke postavy zato velkeho umeni advokatniho . Chudak nakrivo obvineny byl drzen v New Yorku a platil si dum za 150 tisic mesicne ,a to presidentovani v zemi nepratelske a antisemitske Francii mu proste uniklo ,nevadi vsak zastoupili jej jini bratri. Katz president zeme nejvetsi co do intelektu je stale v base za znasilnovani sekretarek a to v offisu primo presidentskem. Muj dotaz je vsak zcela vecny kam to spejeme bratri ,jeste ze Adolf jiz neni zase by ty lzi pouzil. Hezky sabat preje Kleba

 8. pacifista napsal:

  Klebo, Ada uz sice neni, ale ma dceru Angelu a jeho klon Erdogan je taky sikula. tak nezoufej !

 9. zoofob napsal:

  .. mame radi zvirata, zvirata,
  protoze jsou chlupata ..

VLOŽIT KOMENTÁŘ