Vládní krize? Jenom závod o přijetí eura

Je to vážné. Babiš se svými ujouranými eurohujerskými mopslíky je asi málo prounijní, takže ČSSD dostala strach, že nám Brusel brzy zatrhne dotace, ze kterých Babiš staví svoje impérium a socbotkové splácejí generacím rodiny Altnerů dluhy po Zemanovi.

A tak Sobotka, protože nemá co ztratit, navrhl prezidentovi Babišovo odvolání. Na místo ministra financí by se totiž hodil nějaký ještě ubožejší produkt vlastizrádného eurosocialismu, třeba taková Marksová.

A nastal problém. Babiš je totiž u českého lidu panelákové kultury, ale i u značné části hypotékou obtížených podnikavců, kteří by si rádi říkali podnikatelé, značně oblíben. Jedněm imponuje jeho mediální obraz spasitele české politiky a ekonomiky, druhým bezskrupulózní styl jeho podnikání, ustrnulý navždy v 90. letech.

A Zeman jen nerad dělá to, co nechce lid, aby ho lid nepřestal milovat. Nechce tedy Babiše odvolat. Ovšem i Zeman chce euro. To zase nechce Babiš, protože i ten jen nerad dělá to, co nechce lid, aby ho lid nepřestal milovat.
Takže je krize.

Jak to dopadne? Babiš, kterému mezitím Zeman domlouval horem dolem, zůstane ministrem financí a ohlásí brzké přijetí eura. Nebo tak učiní z vůle Babišovy nějaký Babišův náhadník.

Nebo se zase odněkud na MF vyplazí Rusnok a budeme mít Zemanovu «úřednickou» vládu. Rozumějme úžernickou, protože nikdo nerozumí lichvě tak, jako Zemanovi soudruzi, vyvolení prognostickým ústavem a obřezaní služebnictvím pro americké a německé banky. Eurokolonie Čechíja od té doby nepojede na dluh, ale na eurodluh. A to se všem dlouhým pijavicím, které si hrají na kapitány českého průmyslu a obchodu, vyplatí.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů, Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ