Volební šílení 001: Cikáni jdou do voleb, Kalouskovi socialisti, Babišův dopis

Kdyby volby mohly něco změnitMiroslav Kalousek

prohlásil o KDU-ČSL, že jsou v ní samí „socialisti, co chodí občas do kostela.“ Hm. To potom nevím, co je v Kalouskově recyklátu TOP09. Nicméně jeho osobě, stejně jako přestárlému a přespanému maskotovi té podivné strany, bychom snad podobně mohli říkat „sionisti nebo bilderbergovci chodící občas do kostela“; všichni ti nešťastní MUDRové a JUDRové kandidující za TOP09 by zase mohli být „špatní politici chodící občas do nemocnice nebo advokátní kanceláře“. Není přitom pochyb o tom, že TOP09 je skutečnou socialistickou stranou, se svým Kalouskem zcela socialisticky zvyšujícím daně a zcela socialisticky hájícím zisk z kasín a hazardních automatů na úkor všeho jiného, zejména dobrých mravů ve společnosti. Tím, že socialistická TOP09 křečovitě předstírá antisocialistickou stranu, stává se leda antisociální (viz Drábek).

Cikánská strana

vznikla v Novém Boru na Liberecku. Předsedá jí Miro Tancoš a mnoha lidem prasí zažitou zkratku RDS (Radio Data System), neboť je to taky RDS – Romská demokratická strana. Jejím volebním programem je zajištění práce cikánům; strana je má taky učit, že není všechno zadarmo. Tedy nic, co bychom už neviděli na transparentech na všech těch „chytrých“ antidemonstracích svolaných iniciativami, které si založily byznys na procikánismu. Tristní je, že teď je to oficiální. Transparenty jdou do voleb. Zajímalo by mě, kdo bude tuto „romskou“ stranu volit. Kdyby v Praze založili Židovskou demokratickou stranu, volil by ji asi jen rabín Sidon a pár lidí; všichni další by volili jako obvykle ODS, eventuálně TOP09. Ale cikánská strana nemá žádné politické ambice, zkrátka chce jen před volbami ukázat, že cikáni na to mají. Jako na to má každý ňouma na billboardu.

Andrej Babiš

tvrdí ve svém předvolebním dopise, že Češi jsou obecně chytrý a pracovitý národ, jen jim vládnou tupá hovada. Přemýšlím, jestli Karel Vaš, zřejmě rusínský žid, nenapsal nějaký podobný dopis, když se ucházel o místo ve straně. Nebo Reinhard Heydrich, než ho zvolili protektorem. Pan Babiš se ve svém dopise národu dále chlubí tím, že z ničeho vybudoval ohromnou firmu. Naneštěstí lidé vědí, že v divokých 90. letech bylo možné leccos, pokud měl člověk tu správnou sebejistotu a kontakty, neboť zákony se teprve tvořily, a dobrá výchozí pozice už poté hrála člověku do karet. Žádný zázrak, tedy. Pan Babiš dále nazývá deset milionů českých občanů akcionáři, mně to skoro připadá jako nadávka. Jistě ne všichni se cítí být poctěni, když je druhý zatahuje do byznysu, byť jenom slovy. Na Babišově dopisu mi nevadí vlísávání se „českému národu“ (některým lidem se z tak jasného označení dělá špatně, neboť nemají jasno, kým jsou, a tak se celý život potácí v nejistotě a průběžně zvrací; znám mnoho takových nešťastných lidí), ani jeho vychloubání se, ani to, že nazývá občany slovníkem Viktora Koženého. Nevadí mi na něm vůbec nic, je to jen předvolební cár papíru. Na to je ještě napsán docela dobře. Nicméně uvědomuji si, že není radno dát na vzletná slova; důležité je, kdo je říká. Toto mnohým lidem uniká.

Volby do Poslanecké sněmovny 25.-26. 10. 2013 za 51 dní.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ