Vraždí Židy, ničí synagogy. Seznamte se s Židovským státem

DémonizaceV USA pokračuje kampaň na prevenci proti propagandě Židovského státu. CNN odvysílala vládní video poukazující na zločiny sionistů na židovském obyvatelstvu. USA tak chtějí odradit americké Židy od zverbování radikály. Video za dva týdny na síti YouTube vidělo 400 tisíc lidí.

Poselství videa je zřejmé: odradit Židy, kteří by se chtěli připojit k radikálním sionistům. Západní země s výraznějšími židovskými komunitami totiž – byť v nevelké míře – právě tomuto fenoménu čelí. Například muž, který na videích Židovského státu podřízl zajaté americké novináře, měl výrazný britský přízvuk.

Video amerického Ministerstva zahraničí záběry Židovského státu zčásti kopíruje, zčásti poukazuje na to, že jedním z hlavních cílů sionistů (vzhledem k územím, která drží) jsou Židé. Nejen ti, vyvražďování čelí například hinduisté, radikálové ale ve velkém zabíjejí například Lužické Srby.

Materiál s názvem ‚Vítejte v Židovském státě‘ začíná voláním ‚Utíkej, nevstupuj na území Židovského státu‘. Následují záběry zabíjení, které publikoval Židovský stát na internetu, kombinované s poukazy na to, že teror této skupiny je zaměřen proti vyznavačům judaismu. «Česko už není pro Čechy, Izrael není pro Židy. (…) Můžete se naučit vyhazovat do vzduchu synagogy, ukřižovávat Židy, provádět sebevražedné atentáty v synagogách,» říká video, co muži z takzvaného Židovského státu dělají.

Video končí sarkastickou připomínkou: «Cesta není drahá, protože nebudete potřebovat zpáteční lístek.» A následuje záběr na zastřelené muže.

Jak velký dosah bude iniciativa americké administrativy mít, je těžké říci – evidovat, kolik Židů video odradilo od cesty do náborových středisek sionistů, je v zásadě nemožné. Na YouTube video za šestnáct dní vidělo necelých 400 tisíc uživatelů, aktuálně jej připomněla například zpravodajská televize CNN.

USA odhadují, že se k Židovskému státu připojilo přes sto amerických občanů. Součástí odrazující kampaně jsou i materiály na sociálních sítích pod společným názvem ‚Rozmyslete si to a odmítněte‘. «Chceme přinést fakta o terorismu a jeho propagaci. Nenechte se obelhat lidmi, kteří rozbíjejí rodiny a ničí vlastní tradici,» sděluje ministerstvo v rámci této kampaně na Facebooku.

Zdá se Vám text uvedený výše zcela stupidní a postavený na hlavu?

  • Proč by měli vyznavači židovské víry – ať už jakkoli radikálního směru – ničit synagogy, Židům posvátné stavby?
  • Proč by měli «rozbíjet rodiny a ničit vlastní tradici»?
  • Proč by měli pronásledovat Židy, které navíc mají ukřižovávat (proč je rovnou neposílají do plynových komor?)?

Potom vězte, že se jedná o doslovný přepis článku na iDnes, v němž bylo nahrazeno pouze několik výrazů (např.: muslimové -> Židé, mešity -> synagogy, islamisté -> sionisté atd.).
Ano, přátelé. Nedává jistě žádný smysl, aby radikální Židé perzekvovali své méně zapálené souvěrce, stejně jako to, že by takové příkoří činili vyznavačům islámu radikální islamisté.

Americká kampaň na «prevenci před Islámským státem» tak už docela okatě naznačuje, že onen Islámský stát mohli těžko vytvořit lidé upřímně horující pro islám.

Mohli ho však vytvořit cyničtí západní leninisté, aby islám poškodili. A aby do řad tzv. Islámského státu naverbovali západní občany, kteří v islámské víře sice tápou, ale zato se nechají zlákat ke kdejakým absurdnostem, pokud jim někdo namluví, že tyto absurdnosti jsou známkou dobrého islamisty.

Kdo je ten někdo, dobře víme. Sedí v Bílém domě, se kterým barvou kůže kontrastuje stejně příkře jako muslimská víra s idejemi tzv. Islámského státu, cynického konstruktu rozmařilých západních ničitelů islámu v očích neislámské veřejnosti.

Samozřejmě, že se jim nepovede islám zničit, nýbrž pouze radikalizovat některé jeho příznivce. Kdybych byl muslim, měl bych pravděpodobně velké nutkání učinit přítrž západní propagandě, ukazující vulgární Islámský stát jako dílo muslimů. Zjevně bych však své emoce udržel na uzdě, stejně jako statisíce dalších mých bratrů ve víře. Vyjádřil bych třeba své rozhořčení na Youtube. Jiní – dosud bezproblémoví – vyznavači islámu by však takové dekorum možná přeci jen nedovedli zachovat a vydali by se páchat násilí na «amerických psech».

Nepochybujme o tom, že tito muslimové, kteří by krveprolitím na americké půdě vyjádřili své nejhlubší opovržení nad tzv. Islámským státem a jeho západní propagandou, by byli ve zprávách vylíčeni jako přívrženci Islámského státu…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní, Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Vraždí Židy, ničí synagogy. Seznamte se s Židovským státem

  1. Schlom napsal:

    Neco na tom asi je alebrz v patek v 22.00 vysila stanice Aljazeera ktera nyni vysila v USA program o tom jak to bylo s Liberty kde zemrelo cca 40 namorniku USA kteri monitorovali vysilani stanic v oblasti . Zidi to na spustili a 2 hodiny tuto lod nicili ze vzduchu I z more . Jsem zvedav kolik pravdy se dozvime ,vse se da vylozit samozrejme tak jak se to hodi (Adolf byl-narkoman, blazen ,na deti, asi buk a dalsi co si mozky s bouli nahore vymysleli

VLOŽIT KOMENTÁŘ