Vstupujeme do ráje v ČR (příručka islamisty)

USA, Británie, Francie, semtam Španělsko. Už Tě nudí vstupovat k Alláhovi v tak zprofanovaných letoviscích? I kdybys při svém výstupu na 72násobný vrchol srazil do chřtánu pekla tisíc bohapustých psů, v Paříži si Tvé jméno už nikdo ani nezapamatuje. To je každou chvíli nějaký Mohammad… Ale známe řešení. Twitter Islámského státu ho tají, ale já Ti ho prozradím. Tvým městem zaslíbeným je Praha! To je v České republice. Zkráceně Čechia. Teď to přejmenovali, aby se Ti to lépe pamatovalo.

Bratře přešlapující před branou nebes! Čechia je jeden z nejvíce neznabožských států na světě. A ještě si na tom zakládá! Jak by ne – před druhou světovou válkou, kterou mulla Hitler nevyhrál jenom proto, že zradil své muslimské bratry, do tehdejší Čechie prchali Židé ze všech koutů Evropy. Otevřeně prožidovský stát jim byl bezpečným přístavem. Ze 300 tisíc dopadla smrtelná fatwa na necelých 80.

Kam se všichni ti přeživší Židé poděli? Semkli se a stáhli do ústraní jako Tví bojovníci pod praporem Mohamedovým. Lidové soudy, parlamenty, úřady, vysoké školy, banky, pojišťovny a exekuční komory – to byly jejich jeskyně, kde tužili víru a množili se po desetiročí. A jsou doposud. Synu Proroka, Ty je dokážeš odhalit! A když nedokážeš, v Čechia nemůžeš šlápnout vedle.

A když šlápneš, nic se nestane! To kdybys náhodou po prohýřené noci (Praha je jeden velký gay-club) ať už omylem nebo chtěně vstoupil do ráje v arabské bance nebo v mešitě. Česká vláda i média z tebe obratem udělají křesťanského neonacistu a jenom Tví bratři budou vědět, žes to zkrátka přehnal s chlastem, jak se na správného muslima zdrogovaného západním životním stylem sluší.

Centrem blasfemie, úpadku a zpustlosti je Praha, liberální židovské město v srdci Evropy. Druhý Jeruzalém. Kolik turistů ze státu Velkého Satana ji navštěvuje! Uslyšíš-li v Praha angličtinu, nerozmýšlej se ani na vteřinu. Který blázen by jezdil na dovolenou do Čechia? Jsou to američtí agenti, kteří v Čechia šíří sionismus a utlačují Tvé náboženství míru a pokory.

Uslyšíš-li v Praha hebrejštinu, nerozmýšlej se ani na milisekundu. Který mešuge by jezdil trávit dovolenou do předražných hotelů v Praha? Jsou to židovští agenti, kteří přijeli štvát Čechy proti Islámu.

Uslyšíš-li v Praha češtinu, polož psům tuto otázku: «Lidovky [li-dov-key] nebo Al Džazíra?» Který z nich i ve chvíli nejvyššího pokání, tváří v tvář Tobě a svému mrzkému osudu, vypálí bez zaváhání «Lidovky!», s tím zúčtuj lehkou dávkou. Pokud bude celý dav skandovat: «Lidovky!», rychle se pomodli a zúčtuj s ním včetně sebe. Tvá panenská spása je nadosah!

Na auto v Praha zapomeň, pro zdejší výmoly by mohlo spasení přijít předčasně. Silnice jsou ucpané protiteroristickými květináči a pruhy pro cyklisty, nad jejichž smrtícím potenciálem i špinavá bomba bledne závistí a vypovídá službu. Cyklopruhy jednou rozpoutají druhý holokaust – i bez Tvého džihádu. Sedni tedy raději na kolo a jeď na Václavské náměstí. Najdeš to v každém průvodci v sekci Vyhněte se obloukem. Nejlépe večer či v noci. To je skutečná zkouška mudžahedína! Pokud Ti to, co tam spatříš, nevezme víru v ráj, vkroč do něj u sochy jezdce na dromedárovi.

Navážeš tak na čin Tvého bratra, mudžáhida Pal-Acha, který nikoho k ničemu nevyburcoval, ale za padesát let o něm v Polsku natočili film, na který Češi stáli fronty. Polský film! Tví vnuci, kteří tou dobou budou v Čechia jako doma, Ti tuze poděkují. Film o hrdinném muslimovi obsazený samými Židy, narvané sály… ideální příležitost vyšvihnout sebe za 72 pannami – a dav špinavých Čechů chroupajících popcorn a kebaby setřást tam, kam patří.

V Čechia chce zkrátka všechno čas. Ale čas pracuje pro Allaha.
Praha v Čechia – ideální destinace pro muslimy, kteří to s rájem a Islámským státem myslí vážně.

Vyjádření pro právníky

Na překladu do francouzštiny se pracuje. Až bude hotov, zveřejním jej na Twitteru a Facebooku Islámského státu, kde ho pak agenti CIA budou udržovat online dalších 50 let, než jim někdo řekne, že Chalífat Čechia byl kdysi spojencem USA.

Článek je samozřejmě čirou satirou, takže ho všichni muslimové mohou vzít vážně, jinak by to zasáhlo do jejich práva brát satiru vážně, a já bych měl ještě oplétačky s ideopolicií.

Nemám nic proti muslimům ani proti těm muslimům, o kterých mi média tvrdí, že to žádní muslimové nebyli a že to byli jenom věčně zfetovaní teplouši.

Kdo tvrdí, že nemá nic proti teploušům, ten jím sám je a pravděpodobně se chystá vystřílet nejbližší halal gay bar. Já buzny nemusím, takže klídek, nejsem terorista.

Slovo buzna neexistuje, neboť není uvedeno v Koránu.

Sloveso nemusím (nie muszę) je registrovanou ochrannou známkou společnosti eBanka Polska, zespol lichwowy, z.o.o.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

5 komentářů u Vstupujeme do ráje v ČR (příručka islamisty)

 1. ctenar napsal:

  Kdo nevidel documentary o Afganistanu a okolnich zemich pripominajicich 13 stoleti v Evrope neuveri. Ale to neni o hadrnicich to bylo o buzerantech. Tam totiz verejne neni prostituce a tak se kradou nebo kupeji klucici o 8 let a trenuji v tancich brisnich a sexuelne vzrusujicich . Hadrnici si v koureni opia lesti sasky v dlouhych spinavych hadrech a klucici nahrazuji prostitutky . Je verejne tajemstvi ze temer kazdy hadrnik je teplous napul stejne jako negri nakazuji svoje manzelky Aids kterou prinaseji domu z budto prostituce (58 % ,oficielne nezamestnanych) a nebo proste z jejich uchylnosti . tato prednost je nyni v USA primo nabozenstvi a drzost jiz nezna mezi (na posledni den Theil,zid aa bilionar) samozrejme na podiu pred vystoupenim Trumpa se prohlasil ze je verejny buzerant. Kdysi se rikalo ze kdo neni teplous v Hollywoodu tak s eza nej vydava .Tak daleko to doslo. A to se verejne nemluvi o sekcich kteri obcuji se psy a vsemi moznymi zviraty kali si na prsa a zerou to vydlickou a nozem . Hnus ze Sodoma Gomora je proste nic . Vsak na utube najdete dokumenty o teplousich v nejvyssich kruzich ,staci se zeprar a hned vyskoci video teplouse co kouril Obamu document verejne pristupny

 2. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

  כי עדיף לרכז את המצעדים לשבוע אחד כדי להקל על כוחות הביטחון.

  „מוטב היה אם היו מרכזים את כל המצעדים ברחבי הארץ לשבוע גאווה אחד. ההתפרסות הזו בלוח השנתי מכבידה על כוחות הביטחון“, כתבה חברת הכנסת.

  גולשים זעמו על הציוץ וכתבו כי „מוטב היה אם היו מרכזים את כל שונאי האדם בכלא. ההתפרסות הזו בכל הארץ מכבידה על כוחות הביטחון“.

  אחרים הגיבו „אז כדאי גם לרכז את כל ההתנחלויות למקום אחד, שיהיה קל לכוחות הביטחון“.

  אחר הגיב „לדעתי את וחברייך ההזויים מכבידים על כוחות הביטחון אתם גם עלוקות, גם מדברים רק שטויות וחיי אדם בשבילכם זה פארש. תגנבו, יותר עדיף“.

  פרשן הספורט רון קאופן הגיב לה „אין ספק שאת ממשיכת דרכם של מ.ל. קינג, קנדי, צרציל, ובעיקר בגין. עם נבחרי ציבור כמוכם, התיעוב כלפיכם צפוי“. גולש נוסף הגיב „מוטב היה אם היו מרכזים את כל ההתבטאויות המטומטמות של ח“כים מהליכוד לשבוע אחד“.

  גולש נוסף מבין רבים שאל, „למה לא עושים חגיגה אחת ייצוגית במקום אחד עבור כל אחד מחגי ישראל. זה נורא מכביד על כוחות הביטחון לאבטח את כל הערים בארץ“. Na nas nevyzrajete neumite jeste cist svetovy jazyk

 3. Cobolo to bolo napsal:

  Zajimave sledovat dnesni zpravy jak kdo a co. RT vysila ze jiz oficielne Turecko jmenem ministra spravedlnosti obvinilo USA z prevratu. BBC vysila zpravy z demosjezdu v Philadelphii coz spise pripomina sraz v jizni africe s navstevou Israele. Zajimave muze byt blaboleni Sarah Silverman jez bude mluvit do microfonu coz vzdy stoji za to . Jako: Jezis byl zradce a dobytek ,vagina a ptak je bezne baveni obecenstva ,zkratka takovou sprostacku je skoda si nechat ujit. France24 vysila ze mnoho Tureckych zamestnancu prislo o praci diky Erdoganovi. Delegati za democraty USA (senator ) jsou jiz tak zpitomeli ze obvinuji Putina z proflaknuti emailu Wasserman -Schulz jez podrazila spolubratra Berniehi Sanderse tim ze fandila Clintonce zname to mirotvurkyni v Lybii kde vznikla IS a nyni ovlada prakticky cely ten spinavy bordel pasaku mul a ovci.Je to k placi ci k pobaveni ? Vzdyt tohle kdyby nam kdysi nekdo rikal jak demo -kapitalismus vypada ve skutecnosti tak by mu nikdo ani neveril.A to jeste se divat na „American greed“ to je uz uplny konec tam nikdo jiny nekrade a nevrazdi pro momoney nezli lzid ,snad je to delano schvalne nevim .

 4. Erich Potočný-Zelewský napsal:

  ad klebahobojista: Světská sláva je jako žebřík. Na jeho vrchol se nedá vystupovat s rukama v kapsách.

 5. ctenar listu napsal:

  Take se ale rika „nezapomen zdravit kdyz jdes nahoru,nevis koho potkas az pujdes dolu

VLOŽIT KOMENTÁŘ