Vyhlašujeme válku Americkému státu

Dramatická scénaA je to tu zas. Další falešné video natočené bůhvíkde, nejspíše na americké základně. Má zachycovat vraždu jordánského pilota islámskými fundamentalisty z takzvaného Islámského státu. Je upálen zaživa v kleci. Akční střih. Americký «GoPro» styl. Takových videí natočíme několik do měsíce, pokud nás armáda patřičně zasponzoruje.

Pohleďme na záznam: upalovaný člověk v okamžiku definitivního kolapsu ruce bezvládně svěsí podél těla, abychom ho v následujícím záběru viděli s pažemi spartakiádně rozpřaženými, s prsty zaťatými v nehybné křeči. Velmi dramatická scéna, Hollywood hadr. Nejsem lékař, ale i jako laik mám takovou posloupnost pohybu za naprosto vyloučenou. Pokud by snad někdo chtěl špitnout něco o «předsmrtné křeči», je buď blázen, nebo autor tohoto špatného videoklipu. Najatý herec-kaskadér, nehořlavý oděv, příhodný střih, atrapa ohořelého těla (nejspíše skutečný čerstvě zemřelý člověk), z níž efektně odkapává tuk. Nemáme před sebou nic, co by nešlo natočit už v roce 1980.

Jako by toho pořád nebylo dost, toto video se nachází na velmi pochybných stránkách jakéhosi Walida Shoebata, rádoby islámského odpadlíka od víry. V sekci, která je nazvána tak úderně, aby jí průměrný americký divák teleshoppingu ihned uvěřil, sice v ‘Evidence of My Credentials’ (důkaz mé totožnosti), si Walid Shoebat vylévá srdce, že není falešnou osobou, jak si myslí zlí konspirátoři. Stránky se samozřejmě holedbají záchranou křesťanů (koho jiného) a samozřejmě mají i sekci, kde tvůrcům této webové prezentace můžete přispět. V sekci ‘Důležité informace’ (to je jako od Reader’s Digestu, že? Chybí už jenom «Čtěte pozorně»!) pak číhá naprosté terno: odkaz ‘Palestinian Justice’ (palestinská spravedlnost) vám ukáže snímky Židů, zavražděných prý Palestinci. Hmm, pročpak asi ten «vyléčený islamista» zmiňuje zrovna Palestinu a Izrael a sděluje nám, na čí straně stojí? Rovněž svou tupou laskavostí a důrazem na finanční příspěvky připomínají tyto podivuhodné stránky nejvíce americké filehostingové servery, pornostránky, stránky Jewish (English/Czech/…) Defence League, či jiné americké podvodné (ransomware) weby.
Ani na vteřinu nepochybujeme o tom, že i tato stránka je jenom dalším americkým produktem; že i ona je součástí amerického megakomplotu jménem «Islámský stát».

Je to jako mor. To snad už není ani možné. Oni zkrátka nedají pokoj.
Jsme ve válce se státem, který sžírá celou planetu – na souši, na moři, ve vzduchu i na Internetu. Jsme ve válce se státem, který do svého kolapsu hodlá zatáhnout celý svět, prostřednictvím svaté války proti fata morganě vytvořené ve Washingtonu. Jsme ve válce s Americkým státem.

Tímto mu vyhlašujeme boj.

Důvody:
1. Psychologická operace «Islámský stát» musí neprodleně skončit. Kdo se má pořád dívat na všechna ta falešná videa bezduchého zabíjení, na všechny ty reflexivní výkřiky: «Sláva USA!», případně «Shalom Israel!» v diskusích na iDnes.cz, na všechny ty židovské paradivize «IvČRN» a «Czech Defence League» a další zuřivé páté kolony, otravující život většinové české společnosti. Ne, už žádná další videa «Islámského státu» vyrobená pro US Army – tady v ČR nám stačí Třicet případů Majora Zemana natočených na zakázku Ústřední redakce armády, bezpečnosti a brannosti.

2. Naprostá hegemonie USA ve světě, která nebere konce a ničí vše, co se jí postaví do cesty. Dnes už nejsou ohroženy Afghánistán, Irák, Libye (…), dnes je americkou operací s názvem «Islámský stát» ohrožen celý svět.

3. Zastrašující účinek. Těžko se o tom mluví, ale ani sprcha tisíce atomových bomb na největší americká města nemůže nijak narovnat škody napáchané tímto státem v jeho krátké historii na celé zeměkouli. Jsme tedy pro co nejdrtivější, společný úder celého světa proti tomuto vyvrhelovi lidstva. V tomto ohledu zde již předem vyjadřujeme nejhlubší soucit a porozumění s miliony řadových obyvatel USA, které jaderná apokalypsa stihne nezaslouženě.

Závěrečné prohlášení
Nepochybujeme o tom, že některé ojedinělé akty světového terorismu mohly spáchat osoby nijak nespojené s US Army či Mossadem, třeba i islámského vyznání.
Na základě vyhodnocení globální ekonomické situace, studia historie a dalších specifických poznatků si však troufáme s jistotou tvrdit, že 99 % zla, které je nám americkými a britskými médii pompézně předkládáno jako zlo opravdových islámských fundamentalistů, má ve skutečnosti na svědomí stát, který chceme zničit.

Nezpochybnitelné video, na kterém Barack Obama nutí americké matky sníst své novorozené děti, zde zveřejníme co nejdříve; stejně jako návrh sankcí pro USA, které se pravděpodobně budou týkat zákazu dovozu i vývozu zboží vyrobeného na této planetě.

Světové zlo musí být vykořeněno jednou provždy.

«Islámský terorismus» aneb Jak to funguje

«Islámský terorismus» aneb Jak to funguje

Aktualizováno.
Spirála zabíjení se roztáčí: Jordánsko popravilo vězněnou teroristku. Natočíte video, jak někoho zabíjíte, a nějaký stát pak někoho zabije doopravdy. Geniální.

Aktualizováno.
Obama chce mít válčiště z celé Evropy. Jak nepřekvapivé.

Aktualizováno.
Článek vzbudil ohlas na neveřejném fóru 312. peruťe RAF, která má bůhvíproč adresu i16.cz. No, ještě že ne MI6.cz. Nemohu vyloučit, že členové tohoto fóra umějí počítat alespoň do šestnácti, nicméně číslo, kterým jsou si jisti nejvíce, bude přeci jenom jednička. Právě tímto číslem osm peruťáků článek ohodnotilo.

Aktualizováno.

Procvičil jsem si ten nechutný jazyk a přeložil článek do ou-maj-gad-štiny. Vládnete-li tou řečí, neváhejte v komentářích uvést váš překlad do arabštiny.

Aktualizováno.
Pro klučíky z třistadvanáctky tu máme pravé americké military fejsbukové pošušňání. Tihle die-hardové vyhlásí válku každému, kdo se nenechal ojet tyčí od americké vlajky.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(15 hlasů, průměr: 2,60)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Vyhlašujeme válku Americkému státu

  1. Anonymní napsal:

    Panebože, co jsou tyhle stránky za šílenej hnůj?????? Je snad autor v Bohnicích? Proč mu neznemožní přístup na web????

VLOŽIT KOMENTÁŘ