Vyjmutí baterie z telefonu (2016)

Pamatujete si na tu radu, abyste si z telefonu, pokud máte tajnou schůzku, raději odebrali baterii, protože – co kdyby? Nepřítel může odposlouchávat i vypnutý přístroj… Což asi tak v 99% případů nebylo – standardním způsobem – technicky možné, ale to nevadí.

Dnes už však takový způsob odposlechu, ve většině případů, pravděpodobně možný je (stačí zkrátka telefon na dálku utajeně zapnout, aniž by se tvářil, že je zapnutý) – a baterie zatím v telefonech zahnízdily podezřele napevno. Zvláštní souhra, není-liž pravda?

Mimochodem, odjakživa mám ten dojem, že nejprimitivnější nástroje, které kdy člověk vyrobil, jsou 1.) pěstní klín a 2.) displej přilisovaný k baterii – alias «smartphone»…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Vyjmutí baterie z telefonu (2016)

  1. Cobolo to bolo napsal:

    My fukame do rohu ci fujary nekdy treba na klarinet hoboj ci v dnesni dobe do ptaka.Jak rikal ten hrbatej hrat si snim slecno (slecnaku) muzete ale nefoukat od toho jsem hrbatej.Mne poslouchaj ufove na dalku i kdyz nemam telefon vim to neb se mne zacne chvet leva koule

  2. wong chue napsal:

    rákosníci na toto prodávají krabičky s kovu do kterých se odkládají telefony. Faradyho klec proti přijímaní signálů z vnějšku. Přece kdo dnes potřebuje vyndávat baterii? Ten kdo nemá co skývat se bát odposlechu nemusí.

VLOŽIT KOMENTÁŘ