Vyšla Ciganova Sidonova Altschulova metoda

První díl Sidonovy mysteriózní tetralogie Altschulova metoda je na světě. Dílo vydal rabín prozřetelně pod pseudonymem Chaim Cigan, aby Židovská obec neshledala publikaci antisemitskou a nezamezila jejímu prodeji – přeci jenom jméno Karol Sidon se docela podobá jménu Karol Sidor.

Zcela upřímně blahopřejeme rabínovi k tomuto moudrému šalamounství, jakož i k připravení jistě kvalitního čtenářského židku, jehož recenzi případně přineseme.

Povídání s rabínem nejen o knize ZDE.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 4,50)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Vyšla Ciganova Sidonova Altschulova metoda

  1. shmoa napsal:

    Jak znamo ,Karolko je pouze konvertak ,jak mu to kdysi vmetl jakoby vtipem Kraus jez ma zidovske show se svym synem kde se vali bud na kauci ci za stolem a snazi se byt vtipny coz v dnesni dobe kdy obecenstvo, kdyz na to jiz slo, bavit proste se musi za ty penize .Porad to jeste neni nic ve srovnani autistu v USA kde se vsichni nezrizene bavi jiz pouze treba jiz uprdnutim vtipnika ci bavice. Vyjadreni spokojenosti je takove ze zacnou houkat jako parni sireny na parniku Titaniku a k tomu se potaci se zapalenymi zapalovaci jako smrky ve vetru . To se netyka pouze „hvezd „ale kohokoliv kdo se na stupinku objevi .

VLOŽIT KOMENTÁŘ