Vyšla výroční zpráva o extremismu

Ministerstvo vnitra vydalo každoroční výroční zprávu o extremismu, uvádí ČTK.

Příští týden ji má «projednat» vláda (a jistě i houf zástupců menšin a neziskovek tyjících z tzv. extremismu). Raději si pod tím nebudeme nic představovat.

Ze článku ČTK vyplývá, že zpráva je i nadále psána dobrým, úsporným stylem a dění na «extremistické» scéně i sociálně-politickou situaci (trvající migrační krize) hodnotí velmi neutrálně. Možná to skutečně bude tak, že někdo na MVČR má rozum a nebojí se ho použít.

Vypadá to totiž, že někdo rozumný jen zhlédl pár videoblogů Adama B. Bartoše a během pár dnů pak zprávu od stolu v klidu sepsal, neboť některé její závěry (domnělá rivalita Národní demokracie × DSSS, «neonacizace» ND) doslova kopírují politická prohlášení A. B. Bartoše. Možná zprávu napsal sám A. B. Bartoš.

Pokud ji nepsal on, pak dotyčnému pracovníkovi MVČR náleží upřímná pochvala za to, že na tuto celkem zbytnou zprávu vyplýtval jenom tolik času a úsilí, kolik bylo nezbytně nutné.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ