Z Českého slavíka se stává neškodná proticikánská besídka

LuneticTytam jsou doby, kdy Českému slavíku kralovaly nekompromisně homosexuální bandy typu Lunetic (kolem roku 2000 nejvěrnější idol většiny deseti- až dvanáctiletých dívek), které si z nás všech udělaly svou Mámu, aniž se národ stihl byť jen vzpamatovat.

Z pěvecké soutěže se postupem času stala krotká besídka, které se pravidelně účastní několik jedinců svými nemnohými SMS hlasy, a pár skupin trumfujících se, která zazpívá nejnudnější song o cikánech. Veškeré pokusy povýšit každoroční poctu Karlu Gottovi a několika zpívajícím lesbám na cosi významnějšího zatím fatálně selhaly.

Poslední dobou pravidelné snahy jednotlivců i skupin pějících o všelidové cikánské otázce (2013 – rapper Řezník, 2014 – skupina Ortel) o úspěch v soutěži napomáhají jedině tomu, aby se Český slavík definitivně propadl do nejhlubšího bahna českého mainstreamu, který může zajímat snad již pouze čtenáře zdarma rozdávaného Blesku v autobusech Student Agency (tj. 97 % klientely SA), a už z něj doufejme nikdy nevybředl.

Proto patří velké díky Ortelu, který letos získal přesně 18 hlasů, a tak se předběžně umístil v první desítce nejoblíbenějších skupin. Bravo (s plakátem Luneticu) posíláme do Plzně!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(6 hlasů, průměr: 4,33)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Z Českého slavíka se stává neškodná proticikánská besídka

  1. Tomáš napsal:

    Relevantní pasáž rozhovoru: „Společnost je vůči těm Romům velmi citlivá, takže to v textech nějak nerozpracovávám, a popravdě mě to tímto směrem ani umělecky netáhne.“

VLOŽIT KOMENTÁŘ