Z natáčení nového dílu Brutálních poprav Islámského státu

Máme tu takovou žertovnou momentku z natáčení jednoho sitcomu, jehož díly běží v hlavních zpravodajských relacích už nějakou dobu, ale divákům se stále neomrzely. Kam se hrabe Comeback nebo Kriminálka Anděl, o té Soukupově kravině ani nemluvě…

Z natáčení poprav ISISEva Holubová právě podřezává hrdlo Miroslavu Táborskému. Jenom teď nepoplést barvy: RAL 3020 je na čerstvou tepenní krev, 3001 na zaschlé cákance.

Produkce: Ira Katzenberg
Režie: David Schwarzenberg
Scénář: Moše Fainberg
Kamera: Avram Weinberg
Finanční podpora: US Embassy Prague, Státní fond české kinematografie, TV Nova, Blesk.cz
Hrají: Adam Sandler, Ben Stiller, Tomáš Töpfer, Ivan Trojan, Eva Holubová, Ester Janečková, Jiří Mádl, Miroslav Táborský, Vladimír Javorský, Jan Hrušínský, Petr Jarchovský, Anna Polívková, Simona Babčáková, Simona Stašová, Martin Stropnický, Jordan Haj, Rick Rubinstein, Ari Weissberg, David Silverstein

Nízkorozpočtový koprodukční seriál z brutálního prostředí «Islámského státu» můžete sledovat prakticky kdykoli na všech vlastizrádných obrazovkách.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 4,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ