Z povinnosti

Rabín David Peter, foto Židové novinyV Praze se dnes konal 12. ročník pochodu proti antisemitismu. Zúčastnil se jej již ustálený okruh Židů z české politiky, náboženské i aktivistické scény, jejich známí, gymnaziální stafáž, pražský rabín, oba židovští velvyslanci (USA a Izraele) a zahraniční turisté. Před budovou Rudolfina oprášili řečníci proslovy z minulých ročníků a leckdy i z těch příštích. Nosným tématem se letos stalo pokřikování «Jude Slavia» na stadionech. Jde o poměrně nový a aktuální nešvar, který v české společnosti existuje sotva 125 let, a je tedy zapotřebí, aby byl urychleně řešen na úrovni organizací, na čemž se ostatně delegáti pochodu jednomyslně shodli.
Tak zase za rok, z povinnosti.

Twitter
A jak jste se o proběhlém pochodu dozvěděli Vy? Já vcelku elegantně přes zpětný odkaz (viz obrázek) na twitterový profil Michala Tichého, kde jsem již uviděl přeposlanou zprávu Pepy Kopeckého, známého židovského redaktora Mf Dnes, který se dlouhodobě věnuje – poté, co jeho první fetiš Jiří Paroubek odešel z politiky – hrozbě antisemitismu a především pak heslu Jude Slavia.
Být Bartoš nebo nějaký jiný exkrement se tedy rozhodně vyplatí, chcete-li zůstat informováni o židovských slavnostech.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Z povinnosti

 1. Kleberstein Schmol napsal:

  a v miru nesem prapor zitomiru
  az budu veliky ,budu frezarem
  a az dospeji budu komisarem ,Berijou
  ci aspon rukou Stalinovou
  jablickem Jagodovym (155cm vzrustu )ale gigant
  pervert za nasi vec ,za cistotu za Risi nasi, Veliky Israel

VLOŽIT KOMENTÁŘ