Za přelepený europruh na espézetce pokutu nedostanete

Registrační značka vozidlaPokud ohavný modrý pruh na registrační značce přelepíte, přebarvíte, či jinak zneškodníte nepříliš destruktivní cestou, aniž byste omezili čitelnost zbylé značky, je vskutku možné, že jste se snad podle jakéhosi zákona dopustili přestupku.

Co je však zcela jisté je, že kvůli tomu, zastaví-li vás policejní hlídka, nebudete nijak perzekvováni. Maximálně se vás policista zeptá, zda máte nějaký problém s Evropskou unií. Pokud budete politicky korektní a sdělíte mu, že jste chtěli značku bez pruhu, ale už na vás nezbyla, nebo že modrý pruh barevně neladil s barvou vašeho vozu, příslušník se zasměje a pokud se na vašem vozidle vyskytne nějaký technický problém, bude vám negativní postoj k EU, který ten bystřejší policista odhalil ve vašem okatém vymlouvání, přičten k dobru.

Pokud ovšem půjdete rovnou v k věci a nebudete zastírat, že vás bruselské jho tíží jako předčínský Tibet nevolníka, není vyloučeno, že vás ten bystřejší policista pozve na pivo.

Pokud byste se snad obtěžovali zplna hrdla zaječet, že už vás ta Uhnije prostě se*e, a současně nebudete policisty dráždit zbytečným patosem typu «Klidně mě zastřelte!», na 99,9 %, měřeno podle nové euronormy NASERSI-3, vás pozvou na pivo oba.

Výše uvedené samozřejmě platí pouze v případě, že nejste Jiří Hrebenar. Pokud ano, počítejte spíše s akutní bolestí zad, hlavy a kloubů.

Jirka a jeho hoaxyNa kriplkáře nemůžete mít registrační značku s blankytným proužkem a žlutými hvězdičkami. Tak vám nezbývá, než se vozit po ostatních

-

Poznámka: autor čestně prohlašuje, že ve většině případů si policistů docela obyčejně váží, ať už jsou z jeho pohledu bystří, nebo ne. Dopravní hlídky v jejich nejbanálnější konfiguraci «jeden hodný, druhý zlý, oba stejně otravní» však zcela oprávněně pokládá za zlo světa.

Aktualizováno 16. 5. 2016
Tématu si všimla média.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Za přelepený europruh na espézetce pokutu nedostanete

  1. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

    je zajimave ze autor stvaveho clanku nedoporucuje barvu svetle modrou s hvezdou zarici cistotou v pruzich ,pritele to nejvetsiho a nejspolehlivejsiho Israele naseho draheho

  2. Ondřej Sidor napsal:

    Záleží na vkusu každého soudruha… Osobně bych si ale registrační značku vlajkou Izrahelle neokrášlil. Vždycky bych pak při řízení musel přemýšlet nad tím, kolik izraelských pasažérů se vejde do Volkswagenu (dva vpředu, dva vzadu, a deset v popelníku)…

  3. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

    Ale to preci je znamo z francouzskeho filmu kde se jeden prislusnik SNB ktery rozprasoval naseho pritele Rudolfa s jeho kamarady u cukrovaru v Treboraticich.Pravil ::tak dneska nas v ty Tatre jelo 14 ,my tri a tech jedenact tom pytly na brambory

VLOŽIT KOMENTÁŘ