Zabil Jaroslava Kuberu Miloš Zeman? aneb Z policejního spisu

V úterý dne 14. ledna tohoto roku se Miloš Z. (narozen 1944 v Kolíně) – dále jen podezřelý – měl dopustit uvedeného skutku, kdy svou vycházkovou a zároveň staticky-podpůrnou holí udeřil do hlavy předsedu Senátu Jaroslava Kuberu. Ten tuto událost bagatelizoval slovy, že úder byl mírný a příjemný.

Vzhledem k mediálně probíranému stavu podezřelého (zejména po fyzické stránce) však existuje důvodné podezření, že úder mohl být veden s vyšší razancí, než by mohlo vyplývat ze slov poškozeného, kdy hůl mohla dopadnout na temeno minimálně vahou celé paže podezřelého, spíše však ještě vyšší, neboť úder byl důsledkem celého pohybu, kdy podezřelý nejprve vynaložil energii k pozvednutí paže s holí až k úvrati, po níž tyto s takřka se shodnou energií poklesly v protipohybu, zesíleném působením gravitace, tedy zejména v případě, nevstoupilo-li v účinek svalstvo podezřelého (dle údajných mediálních zpráv ochablé), které mohlo dopad úderné soustavy na temeno poškozeného zmírnit.

V takovém případě se lze domnívat, že energie celého pohybu od zvedací fáze až po fázi dopadu byla téměř beze zbytku rekuperována do hlavy poškozeného.

Poškozený následně vystoupil (dne 18. ledna) na sjezdu ODS, kde jeho nesouvislý projev a obtížná chůze přirozeně nevzbudily nejmenší podezření. Poškozený tyto znaky možného poškození zdraví, utrpěného úderem hole, bagatelizoval slovy, že chaotická je doba, tudíž může být chaotický i jeho projev, a, ohledně možného problému s pohybovým aparátem, že na kongresu nachodil už celých 7,5 kilometru, pročež je rád, že vůbec stojí. Žertoval dokonce výslovně o smrti.

Poškozený zemřel dne 20. ledna, šestý den od zmíněného úderu do hlavy. Připojením k celosvětové síti Internet bylo k tomuto tématu dále zjištěno a na disketu zálohováno, že – citujeme:

«Rány do hlavy mohou být tichým zabijákem, u nichž je často jedinou záchranou rychlá diagnóza, uvádějí lékaři. Dokonce i když zvenčí není na hlavě vidět žádné poškození, náraz může způsobit katastrofální škody na mozku, napsala agentura AFP. Podle studie, kterou v roce 2007 zveřejnil časopis Journal of Clinical Neuroscience, zhruba každé čtyřicáté poranění hlavy zaznamenané vědci během desetiletého období představovalo případ „promluvit a zemřít“. To znamená, že se pacient bezprostředně po nehodě cítí dobře, ale pak se jeho stav zhorší a umírá na nitrolebeční poranění.»

Poškozený na kongresu ODS mluvil hodně – a často důrazně, což pravděpodobně mohlo přispět k rozvoji poúrazového šoku a následnému kolapsu organismu.

Podezřelý smrti poškozeného lituje a dále uvádí, že jej měl za svého kamaráda, byť jejich postoje se často lišily, jak už to u kamarádů chodí, zejména na čínskou zahraniční politiku.

Podezřelý dále tvrdí, že osobně by nepřál smrt ani – citujeme – kavárensko-fašistické úderce. Jeho pohyby lze označit za obtížné; sám to bagatelizuje slovy, že se cítí příjemně. Odmítá přitom, že by v poslední době utrpěl obdobný úraz hlavy.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Zabil Jaroslava Kuberu Miloš Zeman? aneb Z policejního spisu

 1. Jiří Klamoš napsal:

  Dokonalý zločin. Nebo spíše „naše“ slavná Ústava, sepsaná sionskými mudrci. Pokud se pamatuji ze školy, prezident není za vraždu trestně odpovědný.

 2. ... napsal:

  To je hnus ! Osočovat prezidenta Miloše Zemana, že způsobil hůlkou zranění Kuberovi … ?!
  Již po několika měsících pravda vychází jako olej na hladinu vody. Panu Kuberovi bylo písemně vyhrožováno. Jeho manželka s dcerou našly v aktovce manžela výhružný dopis, což se pan Kubera nikomu nesvěřil … Jak jsme jako občané České republiky chráněni ať jsme „jen“ obyčejní dělníci nebo vrcholní politici?

 3. OS napsal:

  Ano. Toto je pouze nepotvrzená hypotéza. Též jsem přesvědčen, že pokud něco pana Kuberu doopravdy skolilo, pak to byl ten mediální tlak ohledně té jeho medializované cesty do Taiwanu. Mrzí mne, že pan Kubera nenašel dost sil, aby se z tohoto smrtícího kolotoče s grácií jemu vlastní vyvlékl, a neposlal za sebe na Taiwan Pavla Novotného, s průpovídkou, že on sám už je na rajzování po světě starý, nebo tak podobně.

VLOŽIT KOMENTÁŘ