Zabraňujeme světové válce (praktický návod)

Atomový hřibPřipravte si dřevěná polena, naložte je do vozíku, který zapřáhnete za auto a jeďte na dálniční nadjezd. Asi vás tam policie zrovna nebude chtít pustit, neboť tou dobou bude po dálnici projíždět kolona americké armády, takže po příslušnících házejte dřevo, dokud nedosáhnete svého.

Následně házejte polena i po koloně amerických obrněnců projíždějících pod vámi. V případě opětované palby seběhněte z nadjezdu a ukryjte se ve výmolu na dálnici. Bude-li váš úkryt českými policisty (snad jste si nemysleli, že někým jiným!) odhalen, vyjděte s pravdou ven – řekněte, že užíváte drogy, máte schizofrenii a svým jednáním jste chtěli zabránit válce. Proti tomu nemůže nikdo říct ani popel. Pravděpodobně budete propuštěni domů, s podmínkou, že se ohlásíte u svého psychiatra, pokud možno ne s velrybářským nožem v ruce.

V jeho ordinaci mu pak sdělte to samé, tedy že jste především chtěli zabránit válce. V ten moment vás psychiatr možná pevně obejme kolem ramen a rozpláče se zoufalstvím, ale to už místnost zalije zvláštní červené světlo a tlaková vlna vyrve všechna okna a v pikosekundě i zdi a základy.

Za zaslání praktického návodu k rozpoutání jaderného holokaustu střední Evropy děkujeme Danielu S.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ