Začátek Sorosova plánu na sesazení Miloše Zemana?

Miloš ZemanBabišův apologet (viz ZDE a ZDE) Tomáš Zdechovský (Co je to za revolucionářský pseudonym?), europoslanec za ŽDU-ČSL, požaduje odvolání Zemanova mluvčího Ovčáčka.

Tak si to zrekapitulujme. Babiš se před nedávnem vrátil z týdenní stáže v USA. Lze předpokládat, že mu bylo vytknuto, že se dostatečně nezajímá o Washingtonem vyrobený konflikt USA vs. Rusko a nestraní USA (protože, jak známo, co nespadá pod jeho firmu, to «není jeho byznys»).

V době Babišovy zámořské návštěvy vylezli z děr různí new-age hadi a štíři, např. Babišův poradce Macháček z think-tanku ANO, který vedl dost podivné řeči – např. že by ČR měla přijímat uprchlíky z Afriky. Babišův europoslanec Telička (ANO) zase už delší dobu volá po tvrdém přístupu vůči Rusku; jindy vzývá havlismus a «ideály» zemřelého ex-prezidenta jako jediný legitimní směr, který ČR sluší a k němuž je třeba se navrátit. Co to do těch lidí vjelo, tak najednou?

Ale pojďme dál: v jakémsi dalším rozhovoru s člověkem z Babišových kruhů dokonce zaznělo, že by se Babiš mohl stát premiérem. Byly pro jistotu vyjmenovány oblasti, v nichž by se šéf agrofertu a České republiky měl ideologicky zpevnit, aby se skutečně mohl stát předsedou vlády. Přeloženo do srozumitelné řeči: aby ho jako premiéra snad mohli v USA schválit…

Prahu zatím «řídí» z pozice primátorky jakási zvláštní osoba. Nikdo ji nevolil (možná až na některé debily, o nichž tato pořád mluví), a tak je jisté, že ji vbrzku ani nikdo neodvolá. To musel být záměr. Koho? Dříve byla Adriana Krnáčová ředitelkou Sorosova Centra současného umění. Ptáte se, proč musí být v názvu galerie nacpán nějaký Soros. No, on je to docela milý chlapík, tento maďarský Žid a filantrop. Proslýchá se, že financuje řeckou Syrizu. Což je zase strana, která měla spasit zkrachované Řecko, soudě podle mohutné propagandy všech anglofonních médií.

ČR měl zase spasit Babiš a jeho ANO, pamatujete? Vypadalo to hnutí tak lákavě, skoro jako kobliha s marmeládou. «Nejsme jako politici, makáme,» stálo na billboardech, z nichž se na nás křenily pochybné postavy, kterým nálepka ANO dodala punc volitelnosti. Škarohlídi říkají, že ANO maká především pro svého šéfa a jeho firmy. A je téměř nemožné, aby za současné ekonomické situace ČR neměli pravdu.

Poslední dobou se ale čím dál víc zdá, že tu «maká» někdo docela jiný. Úměrně tomu, jak stále více strategických pozic v české politice obsazují různé zvláštní postavy, které samy nenapočítají do pěti, což je předurčuje k tomu, aby slepě plnily něčí zadání. V Česku stejně jako v Řecku. Sorosovi možná nevyšla hra s Řeckem, které se neúspěšně pokusil připojit Rusku, tak se teď vyřádí na Česku, které se ve svém mengelovském experimentu bude snažit přišít k USA – ještě těsněji než kdy předtím. Má k tomu teď nejvhodnější příležitost – a nepochybuji o tom, že ji nevyužije.

Bude-li odvolán Ovčáček, mluvčí, kterého si Zeman sám vybral, bude to, jako by napůl padl český prezident. Jehož pozice je ovšem velmi vratká, takže lze předpokládat, že padne docela. Premiérem se pak snadno stane čerstvě zamerikanizovaný Babiš. A prezidentem… Krnáčová? Shapiro? Nechme se překvapit. V každém případě – Bude líp. Pro Sorose a jeho věrné loutky určitě…

Aktualizováno.
Do Ovčáčka už ryje i Hamáček (ČSSD), šéf Sněmovny. Tak ještě Papáček, a je to komplet.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 3,67)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

5 komentářů u Začátek Sorosova plánu na sesazení Miloše Zemana?

 1. Kamil napsal:

  Ty jsi vůl. takovou kravinu jsem nikdy nečetl. A nauč se název stran,když o nich chceš psát.

 2. Kleberstein Schmol napsal:

  Tak ten komentar vypada na Rednecka ci Vipera . Nejuznavanejsi idioti tc jiz na smetisti starych aut kde bojuji za juesej. Ale kde jsou devcata vydavateli ? Klikam klikam a ani Kalousek ani zdravici devcata se neobjevuji ,jen ruda barva . Ze by se tam vyjevil Josef co tak mistrne intrikoval zidovske spolubojovniky(frakce proti frakci) v rizeni SSSR az ho chteli otravit a on to vcas objevil za coz si vyslouzil nazev antisemita ,od 1945 .

 3. Kleberstein Schmol napsal:

  vypada to ,ze Ondrej nam zmizel v Moskve .

 4. ctenar napsal:

  On ten Soroz jiz dlouho investovat a rozvracet nebude vypada jakoby ho sundali vcera z provazu . Jinak znamy komentator Bildebergu a zpravodaj Alex Jones nikdy nevynecha zduraznit to ze Soroz jakozto zid spolupracoval v Madarsku za valky s Nemci jako kolaborant .

VLOŽIT KOMENTÁŘ