Záhada podezřele chytrého graffiti

«Nacistická» číslaV noci na neděli 24. dubna kdosi počmáral pražské kavárny a prodejny podprsenek, které sympatizují s projektem Hate Free. V kuloárech se začalo mluvit o tom, jestli si náhodou sluníčkoví lidičkové své útulny neposprejovali sami, aby tím propagovali svou «antifašistickou» demonstraci naplánovanou na 8. května, kdy byli v Evropě poraženi skuteční antifašisté, tedy přinejmenším v porovnání s Hate Free.
Podívejme se na ty nápisy trochu blížeji. Co je spojuje?

Podezřelý nápis «Uprchlíci táhněte»Takhle jste možná psali, když jste zkoušeli na svoje písmo sbalit levorukou spolužačku, která jinak psát neumí. Pokud jste si nevyvinuli jakousi autonivelaci, písmo i vertikály vám budou padat doleva, pokud při psaní skloníte hlavu vpravo

Okaté leváctví
Písmo je skloněné doleva. Takhle většinou píší leváci. Taky šprti a introverti mají obvykle takový «levopis». Potom už tímto způsobem píší jenom ti, kterým to nepřijde divné. O levácích se říká, že jsou mutanti a spojenci ďábla. Zkuste to říct o nějakém neonáckovi… Nejde vám to z úst, co? Nechceme tím samozřejmě nic naznačovat. Snad jenom to, že levorucí Židé byli samotnými Židy v tradičním judaismu zle perzekvováni (jak uvádějí články ZDE a ZDE), což je jistě zajímavé. Zajímavější už může být snad pouze biografie levorukého gay židovského kongresmana (v originále: The Story of America’s Only Left-Handed, Gay, Jewish Congressman; nejde o žádnou satiru), který, pokud by dnes žil, byl by pravděpodobně ředitelem Hate Free v ČR.

Okaté levičáctví
«Pravicoví extremisté» často používají rovněž extrémní jazykové zabarvení, které má vždy zdrsňující, nebo chcete-li, zošklivující – charakter. Ukážete-li pravicovému radikálovi exkrement, on se vás pravděpodobně zeptá, zda si to h*vno snad chcete dát ke svému bezlepkovému veganskému obědu, nebo co máte za problém. Levicoví bezlepkoví sluníčkoví vegani by se k takovému nenávistnému slovníku nikdy nesnížili a lejno by pravděpodobně titulovali: «mohla-by-to-být-fialka-kdybychom-pokročili-s-inkluzí» nebo tak podobně.

Levicoví bezlepkoví sluníčkoví podporovatelé humanismu a tibetské feudální tyranie mají svůj zjemňující slovníček, a například hordám cizinců živelně migrujícím Evropou by proto nikdy neřekli vetřelci nebo imigranti. Pro ně to mohou být jedině uprchlíci. Neboť i média nazývají tyto hordy uprchlíky. Levicoví aktivisté mají média rádi, protože píšou hezky o uprchlících, kterým bychom měli všichni pomáhat. «Pravicoví extremisté» na média (oni jim říkají lžimédia) kašlou, a je proto velmi málo pravděpodobné, že by napsali kultivované «uprchlíci táhněte!», což zní skoro tak korektně jako nějaký novinový titulek, ve kterém by uprchlíci táhli za jeden provaz, na kterém oběsí bílou Evropu. Pravicoví extrémisté mají provaz na čmoudy, na vetřelce, ale rozhodně ne na nějaké obyčejné uprchlíky, kterých jsou plné noviny a stránky Hate Free.

Okaté literátsví
«Antifa bude pykat!» napsal prý také neznámý sprejer. Každý «pravicový extremista» přitom ví, že Antifa vždycky pikala, koksovala, nebo přinejlepším herákovala. «Pravicového extremistu» nezajímají vyjmenovaná slova po P. Život bez drog, to je oč tu běží. Antifa bude pikat, až se upikuje, a dobře jí tak. «Pravicový extremista» nikdy nedává na odiv svou gramatickou inteligenci a nadřazenost, i kdyby byl nakrásně držitelem Nobelovy ceny za literaturu, neboť jeho úkolem je strhávat na cestu národního socialismu, osvícenou holými hlavami mudrců, i ty méně nadané, do jejichž křivého slohu i duše se promítají vznešené ideály rovnosti, zejména co se týče ekvivalence měkkých a tvrdých souhlásek, jakož i drog.

-

Závěr? Nápisy nasprejované na pražských kavárnách o sobě mnoho neprozrazují, ale existuje docela vysoká pravděpodobnost, že jejich autorem je někdo, kdo nerad pyká za větší než malé množství pika nebo trávy, ubohé uprchlíky by nejraději viděl táhnout do domu Adama Bartoše, a sprejováním řeší frustraci, že nemůže sehnat nůžky pro leváky, aby si ostříhal dready.
Krátce: vše až povážlivě sedí na vyznavače a představitele «levičáctví». Ať už si pod tím pojmem představíme cokoli jenom trochu opačného «krajní pravici».

Čísla jako 14 nebo 88 zná každý předškolák odkojený multikulti pohádkami na ČT Déčku. Pravicový radikál nosí algebru islámských učenců ve svém srdci a nikdy by svá oblíbená čísla nesprejoval na zeď. Také proto, že má rád štěnice, šváby a jiný hmyz, který leze po zdi, obzvláště pokud je to zeď budovy oblepená nálepkami Hate Free. To samé můžeme říci o keltských křížích, kterými se inkriminované nápisy jenom hemží. Keltské symboly, na rozdíl od samolepek Hate Free, rozhodně nejsou určeny k tapetování zavšivených zdí.

Zahrál si snad nějaký zákeřný neonácek na levorukého levicového knihomola, když na pražské kavárny sprejoval své «fašistické» nápisy ve dvojitě falešné operaci (false false flag!) pro absolutní zmatení veřejnosti, která by uvěřila, že v nenávistných nápisech má prsty sama Hate Free? Nic není nemožné. Existují však možnosti málo pravděpodobné i ty pravděpodobnější.

Přejme tedy policii šťastnou ruku při řešení záhady tohoto podezřele chytrého graffiti, které je skoro tak chytré jako Český Rozhlas, a které vykazuje podezřele antifašistické rysy, pokud ho prozkoumáme podrobně a nedáme se ošálit prvním pohledem na všechny ty zlámané kříže, zaměřovače a sněhuláky.

Hate Free nevzkvétá. Animovaná koláž z internetu«Musíme to vyčistit.» Žertovná animace z Facebooku

AKTUALIZOVÁNO.
Vždy jsem se utkvěle domníval, že mezi Židy je více leváků než mezi nežidovskými občany. Stejný názor měl, co čert nechtěl, i David Holzel, levoruký židovský badatel (než mu jej jeho kolegové rozmluvili). Studie naznačují zvýšený výskyt leváků u aškenázských Židů… ale je to všechno takové nejasné a bez pointy. Nějaký levoruký Žid z Hate Free by ji měl urychleně vymyslet, abychom si tu o něm nedělali plané představy.

Aktualizováno.
Na zveřejněném videu opravdu sprejuje levák, jak jsem předpověděl.


Aktualizováno.
Dotaz na Rádio Jerevan:
«Proč mají sprejující náckové v Praze na hlavách ty kapuce?»
Odpověď: «Aby jim při psaní nepadaly dready do obličeje.»Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Záhada podezřele chytrého graffiti

 1. Shaalom Tydlitach napsal:

  na ja, Scheisse Katze ! na to cmarani hakenkrajcu po synagogach, lumpenkavarnach, lumpenbutikach a jinych semenistich lumparen bychom si meli konecne najmout pravaka !

 2. Gojim Mordowitz napsal:

  dyk ja jim to povidal, najmou sabesgoje za prislib triceti niklaku, ale voni ze ne, ze nebudou vyhazovat peniza panubohu do voken, ze prej jich ma dost..
  nebo at zbandaj pravicaka od nas, co se pro obec vobetuje gratis, to se zas bali, ze ho nekdo pristihne a spina padne na nas, na nevinny jako vzdy. a tady to maj ! ted uz se to vi a bude trapas ! esteze v tom sme jako ryba ve vode !
  ..My egyptsky hosi, mame predkozku hrosi !
  kdyz uz chytit se nechame, nikdy pranic neprizname..
  … jak je ta nase dal ?

 3. Spravedlivy Slunickar napsal:

  dready ?!?!? snad pejzy, ne !?! nebo snad musi dnes jeden byt rabin, aby mohl rict/napsat PEJZY ? je to cely crazy !

 4. ctu rad zpravy z domova napsal:

  Nejpovedenejsi bylo na jedne universite, kde kdosi maloval hakenkrajce na chodbe kde bydlela soudruzka zidovina. Protoze se nedarilo vypatrat pachatele instalovali skrytou cameru . Samozrejem hned druhy den s. zidovina byla na filmu jak si maluje na dvere sveho pokoje hvezdu s hakenkrajcem s napisem zidum smrt. Ovsem to je jiz delsi dobu a od doby kdy jen za spatne podivani se do camery leti redactor na minutu na ulici se podobne story nedostanou ven aby snad nepoblbli juesej proste duse .Nyni se jiz jen dozvite ze Israel je pritel nejvetsi a nejpevnejsi.Debilie houkaji debilove pravici mavaji ve vzduchu a tak debilni debilismus se stal snad narodnim symbolem . Pri poctu 1:58 autistu (oficielne) se ani nelze divit neb stupidita cernejch je cca1:2 . Svedci o tom i to ze jen v Chicagu bylo za prvnich 100 dni v roce 2016 zavrazdeno 900 negru ,samozrejme navzajem . Drzte si beranice jedeme po prdeli s vrsku krach ma prijit 28 kvetna

VLOŽIT KOMENTÁŘ