Zákaz cukroví je neodvratný

Co tvoří pilíře českého národa? Lenost, nepřejícnost a neochota. Ale taky pivo a cukroví.

S pivem jsme to, vzhledem k výše uvedeným atributům ujařmené masy, zatím dopracovali tak, že v zemi pivu zaslíbené je pivo silničním zákonem perzekvováno jako v nějaké sultánské despocii nebo v Hitlerově říši.

Proto kdykoli se Miloš Zeman vysmívá abstinujícímu Führerovi nebo Islámskému státu, šklebí se dolním deseti milionům občanů ČR a jejich nerozborné blbosti, jejímž on je jednookým, kulhavým králem.

Ale ani české ženy nesmějí přijít zkrátka. Možná za tím stojí nějaké bruselské kvóty, nevíme, každopádně po porážce chmelem vonícího českého mužství musí být poražena i hrdost českých cukrářek – našich maminek, babiček, i těch učnic ze zvláštní školy, které polidštilo sladké řemeslo.

Mysleli jste si, že zakážou cukroví? Taková přímočarost by vládcům u jejich PR teamů neprošla. Neupřímná doba si žádá neupřímná řešení.

Ptejme se tedy raději, proč bude brzy zakázáno máslo (čistě z technického hlediska – ono zakázáno nebude, jen si ho brzy budou moci dovolit jen majitelé jachet), ten lakmusový papírek demokracie. Kdo zpochybňuje jeho zdražování, patří do KLDR.

Ptejme se, proč bude zakázán cukr. Ten vynález, který byl v Čechách a na Moravě dotažen k dokonalosti, než mu inteligence začala přezdívat «bílý jed» a politbyro začalo konat.

Ptejme se, proč bude zakázána rumová esence, další relikt Rakouska-Uherska, který kazí výhled na nového socialistického člověka.

Cukr i aldehyd s mravenčanem podporují prý zhoubné bujení. Jako dnes ostatně všechno. Kromě moudrosti politiků. Ta naopak uzdravuje. Jistě i máslo rozvíjí rakovinu. Ale o raka nejde. To je jen malá ryba.

On i zázrak života dozajista sestává, nahlédneme-li jej pod mikroskopem, z nespočtu škodlivých složek, které, jedna po druhé, budou za obecného jásotu zakázány. Už brzy.

Hned po tom cukroví.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ