Zákaz sezení jako metafora stupidní paušálnosti, která nikam nevede

Sezení na lavičceNěkterá severočeská města zakázala, nepopiratelně s ohledem na zvýšený výskyt cikánů, posedávání na veřejnosti. Nepopiratelně, neboť je nepopiratelné, že toto etnikum má ve zvyku náruživě okupovat veřejný prostor, což se v 99 % případů neobejde bez výrazných zvukových či kriminálních projevů v dané lokalitě.

Poflakují se cikáni, takže obětí vyhláškové nenávisti musí být pochopitelně vše živé, aby v dnešní politickou-korektností-posedlé době nikdo nemohl říct, že je to proti cikánům. Co byste seděli ruku v ruce se svou ženou na lavičce, nejste přece cikáni. (Nehovoříc o tom, že lavičky byly mnohde odstraněny.) Světe div se, občané tuto paušální represi – jakkoli je může pohled na zevlující cikány urážet či ohrožovat na životě – velkoryse schvalují a tolerují.
Ale ono možná není vůbec divu…

Cikáni kradou v obchodech. Zakážeme proto nakupování? No, asi už brzy. V zemi, kde si každý myslí, že ten druhý je póvl, kvůli kterému musíme přijmout celospolečenský zákon, to totiž jinak nejde.

Opilý blbec ojediněle (na rozdíl od celých divizí střízlivých řidičů) někoho srazí. Místo aby to zákon dal sežrat zpitému blbci, již tradičně si chladí žáhu na všech, kteří si po nedělním obědě dopřejí rakouský desert v podobě jednoho piva – zákazem byť stopového množství alkoholu v krvi řidiče. Zblblý lid si to tak přeje. «Zabíjí alkohol za volantem!» volá ve své bezuzdné, nakažlivé blbosti.

Blbecká nulová tolerance samozřejmě musí platit i pro cyklisty. Co kdyby kolař v deliriu vyvraždil pumpičkou mateřskou školku…

A opačně – opilí, slepí a hluší blbci se s oblibou pletou v noci do cesty již tak dost frustrovaným českým řidičům. Jiní blbci, kteří tuto sebevražednou potřebu náhodou nemají, volají po zákazu. Co udělají populističtí, z řad blbců vzešlí a na blbce spoléhající čeští poslanci? Inu, blbce vyslyší a zakážou lidem vycházet bez reflexních prvků.

Blbci, kteří rezignovali na osobní odpovědnost, totiž zásadně požadují paušální přístup, který před blbostí sice ještě nikdy nikoho neochránil, ale zato obtěžuje ty chytřejší. A to se (blbcům) vyplatí.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

6 komentářů u Zákaz sezení jako metafora stupidní paušálnosti, která nikam nevede

 1. Spravedlivy Slunickar (SS) napsal:

  Co se tu kdo furt sere do zidaku, kurva !?! Pardon, romaku sem chtel rict. se mi pletou. a pritom jsou tak prevelice rozdilni !! Taci krasni lide !! Stedri, uprimni, inteligentni, laskyplni, vubec nesmrdi (a to ani fyzicky, ani jinak), nikdy neparazituji, nelzou, nekradou, co reknou, to plati – do huby by si nenasrali, jsou UPRIMNOST SAMA ! vubec nikdy nejsou vlezli, invazivni, netaktni, drzi,… a dalsi tuny superlativu… nasi kamaradi a verni spojenci lidi! nikdy nam z nich neni na bliti, nikdy nemame sto chuti to rezat potehem, klackem, ohnem ci zelezem. ani plynem (nefunguje)
  zkratka radost ! kazdy by chtel byt takovy! kazdy chce se s nimi kamaradit. taci milaci, to se hnedtak nevidi… !!! (((

 2. Shaalom Tydlitach napsal:

  Sabatovou na vas, vy nackove! vsak on uz vam nas slunickovy miltikulti fasismus srovna kosti !

 3. pacifista napsal:

  zakazou nasi bratrum sedet i na mirove, valdicich, borech ci letisti vasky veskrny ?

 4. ctu rad zpravy z domova napsal:

  To nic neni oproti narodu “ juesej“,tam namisto potlesku zacnou houkat a rvat jako kravy ,nepoznaji senatora ktereho volili nepoznaji na foto Bidena jez slouzi vlasti jiz od svych 29 let (73 nyni)zato poznaji se rvanim na foto Biebra ci Madonu. Stezuji si v zime ze nebudou platit za zvyseny odber plynu (nikdo jim ani nevysvetli ze je to tim ze se vice topi (horaky jako z Mathausenu)To Cesi jsou jeste na tom dobre ,mam na mysli Cechy doma! Jinak je to vse pochopitelne vzdyt dnes vladnou puppets vlady instalovane CIA po temer celem svete. Proto ta bida (taktne nazvana austerity)a 62 lzzidu vlastni to co vlastni 3,5 miliardy obyvatel planety . Co na to Mordochaj Marx Levy ?

 5. pacifista napsal:

  Arcisatanas Marx si v pekle mne ruce, jak se dilo dari ! a jeho aktualni emanace pro CR mordechaja Tominova-Marxova a jejich cely tym uz ted zasluhuje medaili! a mozna by ji nakonec dostali, kdyby to dopadlo, jak po cele veky planuji a tvori. lec vloudila se chybicka do matrixu, a tak bohuzel pro zidi a bohudik pro lidi to dopadne uplne nejlip, ac to tak zatim z nekterych perspektiv nevypada.
  “ ZIVOT KAZDYHO NAUCI “ – rikava moje maminka. a maminka ma vzdycky pravdu.
  p.s. A koho nenauci zivot nynejsi, necht nezoufa, nauci jej zivoty dalsi a dalsi (a dalsi…)

 6. klebersten schmoa zpravodaj pro Velky Nadnarodni Israel (VNI) napsal:

  „Jsme vděční Washington Post, New York Times, časopisu Times a dalším skvělým publikacím, jejichž ředitelé se účastnili našich setkání a dodrželi svůj slib mlčenlivosti po téměř 40 let. …Bylo by nemožné, abychom rozvinuli náš plán pro svět, pokud bychom byli během těchto let vystaveni světlům publicity. Ale svět je komplexnější a je připraven pochodovat směrem ke světové vládě. Nadnárodní suverenita intelektuální elity a světových bankéřů je určitě vhodnější, než národní sebeurčení praktikované v minulých staletích.“

  Rekl na zasedani Rockefeller po vymene 6 serdce ve svem pozehnanem veku 99 .Neni to moudry mus???

VLOŽIT KOMENTÁŘ