Zasmolené nohy, zasmolení Rusáci. Vítejte v pekle

Sláva Americe!Člověk je dnes v jednom kole. Na chvíli se zastaví a hned nad ním něco pípá a bliká, ve schránce se mu vrší výzvy, aby splatil veškeré dluhy, hlavně ty, které nemá. Obchodníci už nad ním lámou hůl a rozesílají parte jeho blízkým. Ale děti se stále rodí. Lidé snad musí doufat, že jejich potomci se dožijí doby, kdy bude vynalezen lék na kdejakou směšnou nemoc, kterou dnes – ještě směšněji – neumíme léčit, ale i na nemocnou společnost.

Ale co když už ani nedoufají?

Ano; zdá se, jako by nejzákladnější projevy lidské společnosti, jakými je rozmnožování rodu, ale i ty méně primární – svatby, rozvody a další občanské slavnosti, které jsme k těm nejzákladnějším v průběhu staletí jaksi přidružili – během roku fungovaly nezávisle na čemkoli.

Ať se zrovna nadává na Habsburky, Švarcenberky, Židy, Němce, fašisty, komunisty, Havla, Švarcenberka nebo Rusy, společnost má stále dost síly na to existovat. Protože tou silou stále oplývá, a to až do úplného konce, finanční, psychická i jakákoli jiná zátěž může být čím dál vyšší.

A tak se jednoho dne zcela jistě probudíme v koncentračním lágru, nebo na nějakém ještě daleko hrůzostrašnějším místě, třeba v samotném pekle. Dívky si tam budou dál holit nohy, sledovat americko-židovské seriály a vůbec kulturně se zabavovat, většina lidí bude dál plivat na vše ruské, no a ti ostatní, ti o tom budou kreslit karikatury a psát blogy.

HDP bude tou dobou nejvyšší v historii a i jinak se budeme mít nadmíru dobře, ostatně jako dosud vždy.

nohy.jpg

zadelany-rusaci.png

Poznámka autora:
Zcela neproblematický článek (snad spodní obrázek se mohl příkrostí výrazu někoho dotknout, ač je jinak hluboko pod limity drsnosti běžné politické karikatury) vyšel i na blogu iDnes, odkud byl po pár hodinách pro pohoršení několika čtenářů – zřejmě po oznámení Karla Šrejbra – smazán.

admin?!

admin?!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ