Zeman jede dobýt Slovensko. Ocení Gabčíka a způsobí holokaust

12. 12. odjíždí Miloš Zeman podle dostupných informací na několikadenní návštěvu Slovenské republiky.

V ČR žije přes 100 000 Slováků, což vzhledem k blízkému klání o prezidentský úřad není zanedbatelný počet. Zeman bude potřebovat každičký hlas – a tato olbřímí slovenská množina mu jich může poskytnout, bude-li se opravdu hodně snažit, možná i celé dva.

Není tedy divu, že jede učinit s pochybovači o své osobě Krátky proces. Musí Slovákům dokázat, že je jedním z nich. Moderní, hrdý; žádný čechoslovakistický sentiment s sebou.

Pár dní před cestou naštěstí napsal Ovčáčkovi na Twitteru Donald Trump, že Slováci jsou vlastně Maďaři, kteří uměli plavat. A že Maďaři jsou pak zase Židé, kteří neuměli mluvit.
A hned byla ruka v rukávu. Židé – to je Zemanova parketa. Nikoli náhodou se první výsledky prezidentských voleb dozvíme zrovna 27. ledna, v Mezinárodní den památky obětí holokaustu.

Nejprve ale český prezident odčiní staré resty.

Z ocenění Gabčíka s Kubišem na setkání v Praze, které mu navrhl slovenský prezident Andrej Kiska, se před půl rokem vymluvil; nehodilo se mu do jeho předvolebního diáře. Měsíc před prezidentskými volbami československé protifašistické duetto už jistě konečně náležitě ocení.

Zase jednou to bude typický Zeman. Jak by ne: ostatně všichni ochabující mocnáři se před lidem okázale a téměř sebejistě utíkají do dob, kdy ještě nepoznali svou matku, neboť svět, který nezažili, je jediný, kterému rozumějí.

Nu a pak to přijde.

Zemanovi odpůrci mají problém s jeho postojem ke Kyjevu. Není někde nějaká výstava o účasti čsl. vojáků na osvobození Kyjeva? Nebo aspoň česko-slovenského praporu v Kosovu? Co ocenit nějakého slovenského Albánce? Ale musí to být minimálně Žid a legionář…

S Andrejem Kiskou uctí oběti komunistické totality v Devíne. A pro jistotu i na Luníku IX.

Určitě spolu zapálí i svíci před synagogou v Košicích.

Uctí oběti holokaustu u památníku v Bratislavě na Rybném náměstí. Jaképak rozdělení, Česko a Slovensko jsou znovu jako jeden. Po čtyřiadvacetileté privatizaci rozdělených zisků budeme na chvíli socializovat ztráty Slovenského štátu.

Nesmí se zapomenout ani na zapálení svíce u pamětní desky před synagogou v Puškinově ulici. Furt Bratislava.

Už asi čtrnáctistý osmdesátý osmý Stolperstein uložit do dlažby v Banskej Bystrici, v tom věčném hnízdě kotlebovských fašistů! Honem, honem!

«Kisko volosataya, kde jsi? Jo, na Google Images ne. Kam se ten idiot, kruci, poděl?» zahřmí Zeman uprostřed všeho toho shonu, zatímco bledý Ovčáček na svém tabletu vyhledává protijed v podobě snímků nahých chlapců.

Konsternovaný Kiska rezignovaně vysadí svá antidepresiva a v úpěnlivé naději, že je rok 1942, podepíše transport Zemana do Mauthausenu.

Postrach Židů Kotleba cílovou stanici v nestřežené chvilce škodolibě přepíše na Tel Aviv.

Mossad následně při výsleších umučí polovinu obyvatel židovského státu a nakonec Zemana bezradně unese do Brazílie.

Ta jen krátce nato, bez nejmenších pochybností, vyhlásí válku KLDR.

«Jsem Žid,» bude pak konečně moci prohlásit Zeman na dně vyschlého Mariánského příkopu, až mu odezní celoplanetárním jaderným holokaustem naražené koleno.

Zpoza kamení se vykutálí Juraj Jánošík a s výkřikem «partizánska pliaga!» dobije starce panzerfaustem.

A to bude konec, konec této i všem ostatním Zemanovým cestám na Slovensko.

— — —Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ