Zemřel Karel Vaš, předchůdce exekutorů a justičních pachatelů

Dnes zemřel prokurátor Karel Vaš. Před šedesáti lety dokázal dostat lidi na šibenici.
Prokurátor, exekutor, taky se vám to tak hezky rýmuje?

Kolik takových Vašů sedí dnes ve všech exekutorských komorách, aby umučili člověka už ne za vyfabulovanou vlastizradu, ale skrze dluh vycucaný z prstu?

Úmrtí komunistického prokurátora je každopádně pěknou příležitostí pro všechny ptáčky ze všech ústavů (třeba z toho Vojenského historického) čepýřit se a čimčarárat: „Konečně je v pekle, dědek fanatická!“ Samozřejmě až teď, když už je Karel Vaš po smrti.

Za jeho života se ti vrabčáci, kteří teď tak fanaticky křepčí nad jeho smrtí, neodvážili podívat do štěrbinovitých očí fanatika, a říci: „Pane, jste vinen.“ A tak teď jenom naoko žehrají, že nebyli s to dostat ho ještě za jeho života před soud (ano, zcela určitě by to byla stejná fraška jako s Brožovou-Polednovou, ale alespoň by byla zaslouženější než v případě nesrovnatelně méně vinné stařeny). Fanatici sobě.

«šokem pro mně bylo když jsem zjistil, že potomci těch co prováděli tato …..  se dnes hlásí k ODS a v každé druhé větě bojují proti komunistům ( svým rodičům) . Podle mého buď nemají ke svým rodičům vůbec žádnou úctu, nebo mají totální máslo na hlavě. A teď se ptám myslíte si že si tito synové a dcery odsoudí svoje rodiče?» (z internetu)

***

Prokurátor Karel Vaš

Karel VašSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ