Ženy

Dnešní žertovný obrázek věnujeme ženám. Zejména těm, které hýří krásou a přirozenou elegancí asi jako autobus, neboť podléhají tzv. módním trendům.

Ženy (některé)Ženy se slepicí na hlavě i jiné (klikněte pro zvětšení)

Ženo! Nachýlila se ti padesátka? Ohol si chmýří pod nosem a to zbývající na hlavě sestříhej do efektní krátké frisury vzor «slepice». Tento střih nejlépe vynikne na jaksi polokučeravých vlasech, které má, bůhvíproč, snad 90 % dotčených dam v popřechodových letech; snad se jim kadeře zkroutily láskou k vnoučatům či zahrádce. Zkušenější matrony to mohou dotáhnout až k dokonalosti zvané «květák», kterému nejlépe sluší tradiční odstíny červené či fialové.

Ženo! Je ti 25 až 35 a chceš, aby ti všichni dali pokoj, jako na gymplu, když jsi měla svoje goticky černé období? Nejvyšší čas vydělat na brigádě v Lidlu na slušivý kabátek vzor «sražený kaftan», černé džíny a kozačky.

Černá sluší každému a nikdy nemůže nic zkazit. Čím více černé, tím lépe. Hlavně je třeba prohodit řasy s obočím. Obočí musí vypadat jako řasy, a řasy jako obočí. V uctivé výšce nad očima nalinkuj fixou černé oblouky. Řasy, které jsi nikdy neměla, simuluj těmi nalepovacími; přirozeně musí být co nejhuňatější.

Cigárko je naprostá nutnost. Bez cigarety v ruce je fyzicky nemožné jít po ulici, stejně jako vyprávět v restauraci kamarádkám zábavné historky z nakupování. Na 99 % máš světlé oči. To je dobře, můžeš tak kolem nich použít co nejtmavší stíny.

Pokud tvůj psí obličej ve výsledku vypadá jako lebka, které z očních důlků trčí dva špendlíky, můžeš si gratulovat. Pokud tě zatím nikdo nechytil za tvůj provokativní ohon slepený do culíku z vlasů barvy i lesku mazutu (černá nejlépe kryje špinavou blond), ulízaných aerodynamicky po lebce, aby si na tobě vynutil tvrdý sex, tak taky.

Do té doby budiž považována za nedostupnou královnu kavárny, která může dvě hodiny usrkávat čaj a s podobně zatmavenými husičkami řešit VZTAHY, ač jediný relevantní vztah ke ku*vám v černém mají pouze zoufalí číšníci, a to veskrze negativní.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 3,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Ženy

 1. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

  Zeny po 60tce Hillarie styl “ prisli jsme videli jsme je mrtev“(zertovnice na TV o Khadafim). Ale ta konev je presne, nosi vse jako trychtyr na nalejvani vody (obracene) . Co se tyce c.2 bych povysil procento ,jako kurvy se rodi nektera nesplni predurceni ,asi 5%,3 obrazek slepice na hlave ci v hlave se tyka spravne vsech slepic .Staci je sledovat za volantem a jinde

 2. Žid napsal:

  dotaz na pana Klebersteina Shoa : ona Hilarie Insanie jest take zidovice?

 3. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

  Jiste udivuje mne vase nevedomost avsak neprekvapuje.Kdyby nebyla, nebyla by tak oblibena nasi komunitou.Jiste take znate puvod sestry Kanclerky a bratra Kohla a dalsich bratru vedeni cele spolecnosti jez kvete a vzkveta jako bych zazpival kvetina v nasi zahrade.
  jak jiste dotazatel vi jmeno sestry je Hillarie Rothstein prijechavse ze severskych krajin evropskych, vedouce v predstihu, ze Holo bude a preplutim do zeme kde sice byl v te dobe antisemi vedle KKK v prudkem rozkvetu ale presto se podarilo vytvorit N,J N.Y. Californii Floride a dalsich nasich bastach spolecnost jak se rika Nasi Shalom.

 4. Nežit napsal:

  Neracej se udivovat takovemu dotau, sestro kokoto, samo peklo uz se nevyzna, kdo je zidovice a kdo chazarice.. ale pry uz si to tam nejak preberou..
  svestr Kanzlerin – keine Kommentare.
  und Kohl? nevim. hnedy nebo cerny?

VLOŽIT KOMENTÁŘ