Ženy do české politiky nepatří (ani ty pěkné). Zatím. Aneb O kráse českých političek

Jeden pán s poněkud kobylí hlavou, který o sobě už docela koňsky prohlašuje, že ve vládě nikdy sedět nechtěl (kdoví, třeba mu za pár let soudy potvrdí, že v ní nikdy nebyl), před volbami nakvap shání hezké dámy s hlavinkami o několik čísel menšími. Už dřív uondal Jaroslavu Jermanovou (docela pěknou ženu, jejíž dívčí čtvercový obličej vypadá decentně), nyní ale jaksi ztratil glanc a kvůli svému předvídatelnému náhledu na ženskou krásu podlehl mylné představě, že jakákoliv blondýna je hezčí než bruneta. (Což tedy rozhodně neplatí, viz nepěknou blondýnu ve Vorlově filmu ING.)

Manželé se prý časem začnou podobat navzájem. (Andrej a Monika Babišovi)

Manželé se prý časem začnou podobat sobě navzájem. (Andrej a Monika Babišovi.)

Na kandidátce ANO se ergo zjevila Martina Schopperová. Vypadá docela nordicky, dokonce má naprosto dokonale árijské uši, celkový dojem ale nepatrně kazí podlouhlé a beztvaré rty s koutky obrácenými dolů po vzoru Miroslavy Němcové. Ne, nechceme si tu hrát na arbitry ženské krásy, natož doporučovat plastické operace (které se nám obecně většinou příčí), pouze popisujeme skutečný stav věcí, jako ostatně vždycky. Že si paní Martina dosud nevylepšila rty, svědčí jedině o tom, že se každému líbí tak, jak je. Zajímavější je, co se týče její osoby, že podniká, společně s Darinou Gambošovou (známější pod svou židovskou přezdívkou Dara Rolins), v kosmetice. Ještě zajímavější pak je to, že i manželka toho pána, který tak rád vybírá do své strany pěkné marionety, Monika, rovněž podniká v kosmetice. To je skoro nějaké prokletí blondýnek (navíc falešných, snad ve všech třech případech), že se dnes neuživí jinak, než kosmetikou…

Ovšem marionety toho pána, který si zamlada mimochodem vůbec nezadal s StB, ani s knírkem pod nosem, si drží vysokou úroveň a je jich vždy hojný počet. Proto kandidátku ANO příhodně doplňuje, aby si vybral skutečně každý, pěkná bruneta Eliška Fuchsová, po světácku Eliska Kaplicky, která si, nemaje odbarvovač, aspoň na nic nehraje. Bohužel, jak už to tak chodí, takové pěkné Elišky potřebují, aniž to tuší, po svém boku někoho, kdo nad jejich boky bude bdít, aby se nestaly bokovkou Johna Boka. Jan Kaplický, který o sobě prohlašoval, že «není gay, Žid, Angličan ani bohatý. Bože chraň, jenom Slovan» – a proto také zemřel v den porodu své dcery v Praze na chodníku, překračován –, roli převychovatele mladých pravdoláskařek splňoval vrchovatě. Od skonu jejího modrookého zachránce to jde s Eliškou z kopce, vystavuje stehna jelitům z Reflexu, zesnulému choti vkládá do úst Havla a v komunálních volbách bude na 5. místě kandidátky za ANO 2011.

Žádný rozplizlý blob. Kde se to v tom Kaplickém vzalo? (Eliška Fuchsová lascivně pro Reflex)

Žádný rozplizlý blob. Kde se to jenom v tom Kaplickém vzalo? (Eliška Fuchsová lascivně pro Reflex.)

Jak nad Martinou Schopperovou, tak nad Eliškou Fuchsovou potom krouží jako sup developer Sekyra, který kdysi finančně podporoval KDU-ČSL. Pro Elišku by i blob postavil, za Martinu se zase zaručil, že je schopná (snad i v byznyse). Jak Martina Schopperová, tak Luděk Sekyra prý sdílejí obdiv k německé politice (německý manžel Schopperové dělá v Kauflandu), která samozřejmě dnes už vůbec není německá, ale to je tak se vším, i s tou Sekyrovou nešťastnou čs. stranou lidovou, kdysi rovněž křesťanskou.

Závěr? Stávající ženy v české politice nejen, že jsou nehezké (viz ty v ČSSD – není-li tam nakonec už jenom jedna), svou fyziognomickou nelibost dále podtrhují slovy a setrváváním ve funkci (zde vynikají ženy z ODS a TOP09). Marionety ANO a jiných politických stran, byť sebekrásnější, tento tristní stav, kvůli své nekompetentnosti, která z nich a jejich kandidatury vyzařuje, těžko změní. Snad Martě Semelové nemůžeme upřít jistou věrohodnost a charakter; prohlásí-li o ní někdo, že je hnusná komunistka, jde o obecný fakt, který za břitkou urážku mylně považují snad jenom zuřivá antikomunistická kavárna a ještě zuřivěji antikomunističtí bývalí komunisti. Je ironické a jaksi příznačné, že za 25 let vlády všezkrášlující svobody nevygenerovala česká politika krásné ženy, s čestnou výjimkou těch, které vyrostly do krásy pod praporem KSČM. Květa Končická, Katka Konečná – a tou to také končí.

I tomu poslednímu levičákovi je ale nad rudou hvězdu jasné, že ty nejkrásnější české divy bychom hledali po boku českých národovců s vytříbeným smyslem pro krásu žen, a tím snad časem i národa. Leckdy jsou dokonce i plavé, ovšem v takovém případě jsou to bez výjimky nadpozemsky překrásné víly s třpytivými vlásky. Což se, jak už bylo řečeno, o mnohých marketingových odbarveninách, které si to teď šinou, taženy vlivnými manžely či developery, do politiky, říci nedá.

Je samozřejmě naprostá hloupost volit do politiky ženy (či muže) podle jejich krásy. Tedy přinejmenším každému soudnému člověku, s mozkem nepervertovaným Libidovými novinami, je toto jasné. Je mu jasné také to, že za ty sličné křehké krásky nanominované ANO 2011 budou ve skutečnosti vládnout jejich manželé s nějakým tím kilem a členstvím v Rotary klubu navíc, ale leckdy i jiné a ještě mnohem vydařenější kádry. Je mu jasné, že v ideálním případě by naopak vyhrál, nejdrtivěji nad všemi ostatními kandidovanými krasotinkami, někdo s vizáží Vojtecha Tuky (kdyby to snad měla být žena – tím lépe). Tehdy bychom řekli, že konečně zvítězil obsah nad obalem; tehdy by snad byly splněny všechny předpoklady pro to, aby do politiky mohly vstoupit – mimo jiné, neboť krása není podmínkou – kromě krásných a moudrých mužů rovněž krásné a moudré ženy (neboť jací politikové, takové političky).

Bohužel, zatím do české politiky nastoupí, po vyčerpávající PR kampani, jenom bílí koně v podobě sličných dam, úspěšných to manažerek, které by bez mužů za svými zády byly leda úspěšné, a to ještě pouze v něčem. Nad «krásou» některých žen, které se ve vládě a jiných vyšších úřadech, navzdory všem okolnostem, naopak konstantně drží a násobí tak svou šerednost až k nesnesitelnosti, se pak tají dech snad i skalním homosexuálům…

Miss Česká vláda: Miroslava Pošvářová a Olga Havlová (ne TA Olga H.)

Kvóty pro ženy v politice? Tyto se do ní dostaly i bez nich. (Miroslava Pošvářová a Olga Havlová (ne TA Olga).)


Aktualizováno.
Schopperová účast v politice vzdala, zastoupí ji Adriana «Chameleon» Krnáčová, další paní, která se ráda maskuje za blondýnu.

Adriana Krnáčová.

Adriana Krnáčová.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(7 hlasů, průměr: 3,29)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Krása, umění, Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ