Židovské blogy a jejich rekordman – 93letý blogger

Svíčkový dědekPravidelní návštěvníci jistě dávno znají zajímavou kategorii odkazů, která se nachází v pravé dolní části těchto stránek. Umístění není náhodné, je mi dobře známo, že většina mých čtenářů čte zprava doleva, čili takto si mohou «přijít na své» co nejdříve. Ano, mám samozřejmě na mysli kategorii Židovské blogy.

V této kategorii ctěnému čtenáři předkládám převážně odkazy na idnesovské blogy (ale občas odkazuji i na blogy na Lidovkách nebo na osobní weby) různých autorů, kteří mne zaujali svým slohem, který je většinou různými způsoby opačný tomu mému. Z tohoto důvodu jsem se také snažil tuto kategorii nějak přiléhavě pojmenovat. «Pohledy odjinud» jsem zavrhl jako příliš banální, «Britské listy» už jsou obsazené, nakonec jsem tedy zvolil metodu dada. Se zavřenýma očima jsem klikl na náhodný odkaz z tohoto divotvorného kvasu, aby se přede mnou zjevil nějaký pes Žyňský s Davidovou hvězdou uprostřed záhlaví. A bylo to jasné. Nová kategorie ponese název «Židovské blogy».

Nejčerstvějším přírustkem Židovských blogů je 93letý Vladimír Houser. Na své idnesovské výspě má teprve první článek, ale tady už o něm víme a můžeme ho vyzdvihnout do nebes. Jak by ne, když se na jeho profilové fotografii třpytí menora, čímž si u svého jména, které je zároveň odkazem na jeho blog, automaticky vysloužil pěkné tři hvězdy.

S hvězdami je to jednoduché – čím více jich, tím více se styl těchto pisatelů liší od toho mého. Jedna hvězda přísluší automaticky každému kromě Japonců. Ale ještě i na dvě hvězdy dosáhne prakticky každý neokokon. Abyste získali tři, měli byste psáti již výhradně o Svaté zemi nebo o klasických židovských thematech (např. USA, islám, bolševická hovada, LG, MLM [Že nevíte, co ty zkratky znamenají? No, ani já ne.]). Elegantní možností, jak bez námahy přijít ke třem hvězdám, je být Evropanem nebo členem TOP09 (ideálně obojí). Nebo to udělejte jako starý lišák Vladimír a vyfoťte se s židovským svícnem. Abyste dosáhli na čtyři hvězdy, k předešle zmíněnému přibývá podmínka zuřivé politické angažovanosti – ovšemže na té správné straně. Tzv. Velká trojka (Peszyński, Roth, Ziegler) vám ukáže, jak na to. Pět hvězd je nedostižné maximum a jakési čestné první místo, které v České republice může náležet pouze jediné osobě (podobně jako je na Internetu v ČR neochvějnou jedničkou Seznam nebo globálně Google). Šest hvězd mají Lidovky, pochopitelně.

Ale zpět ke starci. Vladimír Houser je tedy důchodce a má 5 dětí, 8 vnoučat a 8 pravnoučat, jako bychom to snad nemohli vyčíst z dědovy obnošené tváře. Ve svém úctyhodném věku 93 let se neštítí používat slovo «pravičák». Ale i další duté fráze a obraty nesměle naznačují, že za články a tklivou fotografií starce s menorou (která má zřejmě podprahově působit na české Židy a vytrhnout je z náruče aktuálních politických protiislámských iniciativ či jiných «radikálních» subjektů, do níž se stále častěji utíkají) možná ve skutečnosti stojí, v nadcházejícím předvolebním období, nějaký mlamoj z týmu TOP09.

Ať je to jak chce, věřím, že jsem vám tímto dostatečně představil pozoruhodnou kategorii Židovských blogů, která si rozhodně zaslouží vaši pozornost.

Aktualizováno.
Vladimír Houser zřejmě skutečně existuje, není to tedy jenom šifra odkazující na Vladimíra Hanzla nebo Václava Havla. Ten mladší byl politik KSČ, ten z blogu iDnes se profiluje jako typický čtenář a přispěvatel Lidovek – v jakémsi skautském almanachu je jeho jméno k nalezení po boku takových pravdoláskařských autorit jako jsou Ivan Medek, Jiří Menzel, Monika Pajerová nebo David Skoumal.:

Najdi HouseraTragédie českého národa aneb Najdi sebemrskače Housera

Aktualizováno.
Přidán čestný titul izraelský svazák. Nejde samozřejmě o nic jiného, než o překlad amerického pojmu Israel-firster, který označuje jedince upřednostňujícího Izrael nade vše.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 3,40)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ