Poslanci ČR utužili víru ve válčícím Izraeli

Rasové zákonyČtyři Židé, poslanci PSP ČR a současně členové Spolku přátel Izraele (nemá ani webové stránky, asi bychom je měli založit) utužili svou křesťanskou lásku na exkurzi do izraelských zákopů. Jan Bartošek, Robin Böhnisch, Petr Gazdík a Daniel Korte (jeden je členem KDU-ČSL, dva další jsou z TOP09, deklarované M. Kalouskem jako partaj židovsko-křesťanských tradic) navštívili mimo jiné nemocnici v Aškelonu; především však vyjádřili svou neutuchající podporu bombardujícímu Izraeli a nejhlubší opovržení bombardované Palestině.

Co se týče Spolku přátel Izraele, Petr Dvořáček, člen církve bratrské v Mladé Boleslavi, píše: «Počátky mé víry spadají do období, kdy jsem spolu s rodiči navštěvoval „spolek přátel Izraele“. Tam byli lidé horliví. Otázka Izraele mě tehdy velmi zajímala.»

Křesťanské rozjímání v židovských válečných zónách je jistě zajímavý koncept, kromě víry k jeho přijetí člověk potřebuje snad i příslušné genetické předpoklady, a tak není náhodou, že všichni čtyři dotyční poslanci je také mají. A snad opravdu trochu té horlivosti…

Korte požaduje.

Korte požaduje.


Aktualizováno.
Nějakému zaměstnanci Poslanecké sněmovny (hostname anubis.psp.cz) se článek nelíbil, takže jej ohodnotil ruskou pětkou. Hlasování musí být jeho parketou.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(7 hlasů, průměr: 3,86)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ