ZIP pro strýčka Příhodu

Mgr. Pavel Příhoda, ÚOOÚ

Jak Jiří xD vyhlásil, tak provedl. Zburcoval ÚOOÚ – a slovutný úřad začal konat. Mgr. Pavel Příhoda, referent oddělení inspektorát 1, se mi dnes doslova probil do webové statistiky, aby mi sdělil své osobní údaje. Jednak své plné jméno, byť zahalené do zkratky uživatele Windows, a také to, že zazipované kompro na mne má uloženo ve složce dočasných souborů. Možná není bez zajímavosti, že pan referent používá Windows 7, zatímco Jiří xD už šlukuje nejčerstvější Windows 10, jak jsem si všiml ve včerejší statistické svodce.

Přímý přenos z temných zákoutí internetů, jejichž tempo je vražedné, a v nichž se zločinci denně dopouštějí nejtěžších zločinů, aby nad nimi pravda, hulení a láska nakonec zvítězily, bude případně pokračovat, objeví-li se další příhodné skutečnosti.

Aktualizováno.
Zpráva pro webmastery. Chcete-li na svém webu omezit vstup grafomanům, fašistům, udavačům a vyznavačům drog, zařízení Jiřího X. Doležala přistupují na Internet z pevné IP adresy 94.113.117.178.

Protože i IPv4 adresa je některými méně bystrými jedinci považována za osobní údaj, sdělujeme jim tímto srdečně, že v tomto případě logicky nadřazujeme ochranu majetku a duševního zdraví (dnes udání; co přijde zítra, pronásledování?) provozovatele serveru nad ochranu «osobního údaje» uživatele, který ve skutečnosti žádným osobním údajem není.

Aktualizováno.
Archivovaný článekArchivované články někdo nahrál na úložiště, které v jeho očích musí být něco jako knihtisk. Tak to má být. Teď je to teprve ten správný samizdat.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u ZIP pro strýčka Příhodu

 1. Adam napsal:

  Neuvěřitelné, místo toho aby tady policie ve velkém zatýkala mafiány typu Babiše nebo Bakaly, tak se úplně hloupě zabývá svobodným vyjadřováním blogera a ještě k tomu na podnět feťáka, to jsme to dopracovali…

 2. Klaus Barbie napsal:

  To je hezké, že na travaře-vyhulence reagují v ÚOOÚ hned, na nefeťáka vůbec.
  Před 3 lety jsem dal podání na firmu, která mě otravovala reklamou. Neděje se nic.

 3. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

  My se nedame radsi vas zborame gojime rebelajtetene. Nuz strcime tam kam, jsme ho strcili Khadafimu to jest do prdele .Shalom nezerte veprove jen kosher

 4. r.m. napsal:

  Víte Jirka X. měl těžké dětství. Vyrůstal v normalizační komunistické rodině. V Dejvicích snášel útrapy života kolem nemovitostí zabavených bdělým lidem třídním nepřátelům. (lopaty z venkovských vepřovic se vecpaly do metropole)
  Jeho matka na něj neměla moc času. Plně ji vytěžovala kariéra lektorky Vysokého učení Marxismu Leninismu, čili VUMLu.
  A tak se nebohý Jiřík dal na drogy. Ale před tím se stal alkoholikem. Mají to v rodině, ale maminka nakonec dala přednost benzodiazepinům. Žhaví totiž stejný receptory jako chlast.

VLOŽIT KOMENTÁŘ