Zločin v Prahé

Neznámý árijský pachatelPo úspěchu Zločinu v Polné připravuje tým České televize ještě aktuálnější inscenaci. Televizní drama Zločin v Prahé si posvítí na nedávné neobjasněné pobodání cizince Izáka «Tamby» Bekšokova v pražském parku. Režisér slibuje rovněž velmi napínavou podívanou.

Advokát ex-offo Zdeno Aušvicníček společně se svou německou manželkou, a nakonec i samotný prezident T. G. M. Zeman se budou v nerovném zápase zastávat obžalovaného českého národa, stíhaného agresivním hněvem médií a bulváru, neboť domnělý pachatel (jakékoli důkazy – včetně bodné rány – chybějí) měl podle svědectví slepé prostitutky mít pleš a modré oči, což podle hysterického davu (ztělesňovaného zejména facebookovými pobíječi všeho českého) usvědčuje jako pachatele každého «českého Švejka» (rozuměj: Čecha).

Exklusivně zveřejňujeme píseň z filmu, která podkreslí nebezpečnou atmosféru antibohemismu:

Nekupujte u Čechů cukr, kávu, sešity –
– pobodali Izáka, aktivistu z mešity!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Zločin v Prahé

 1. kleberstein schlomo zpravodaj pro Velky Israel zemi svatou a nejchytrejsi ve vesmiru napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=vV3Kki7cqfM

  Dalsi radostna zprava zahrala me serdce

 2. Tyrolačka napsal:

  Proboha, kdo udělil povolení k pobytu v České republice osobě z Kavkazu jménem Isaak Bekshokov, který se u nás živí jako „islámský aktivista“?

  Okamžitě vyhostit! To je tedy neuvěřitelné!

 3. Tyrolačka napsal:

  Facebook Issak Tamby Bekshokov, oblíbené:
  Miluju Prahu, Адыгагъэ-Ц1ыхугъэ, Základy tauhídu – islámský koncept Boha; kniha, Mattonku už si po Ortelovi nekoupím, Jsem Čech/Češka a chtěl/a bych vstoupit do islámu – praktické informace, Alfirdaus Praha, Svobodu Médiím

  https://cs-cz.facebook.com/tamby.bekshokov

  „Isaak Bekshokov je sunitský muslim z Kavkazu, byl zlatým hřebem demonstrace na Václavském náměstí (pozn. 22. 11. 2015, demonstraci proti Miloši Zemanovi k paláci Melantrich svolala platforma Setkání dobré vůle). Nejdříve vyjádřil svůj nesouhlas s tezemi lídra Bloku proti islámu Martina Konvičky, řekl nám že muslimové jsou dobří lidé, že mají prachy. Pak oznámil že v Paříži zabíjela ruská tajná služba a že vždycky bude válčit proti Rusákům.“

  http://www.blokprotiislamu.cz/proti-zemanovi-demonstruji-jenom-komunisti-vedeni-ods-islamisti-kdu-csl

 4. ctenar napsal:

  Udelil jej nekdo kd taha nitky tzv loutkovodic,zajimavy casopis.
  http://www.eurasia24.cz/nazory/338-agent-cia-priznal-vinu-na-rozdeleni-jugoslavie-nam-dali-miliony

VLOŽIT KOMENTÁŘ