Zmutované volby

Na hřbitovech ještě nedozněly důsledky posledního otevření volebních místností, a po krajských už se kvapem blíží další, ještě smrtonosnější volby – tentokrát parlamentní.
Budete zase volit menší z Leyen?

Budete se opět snažit zorientovat v té zmutované politické scéně, která kromě exkrementu už připomíná toliko jeden velký shluk rakovinotvorných – či kovidotvorných buněk –, které se na vás hodlají přisát svými tisíci chapadly a zahrnout vás svou absolutní péčí o vaše blaho? A zkusíte tedy z tohoto nádoru vyhmátnout tu část novotvaru, jež se vám nejvíce zamlouvá?

Budete i nadále nadšeně mávat britským Airbusům vojsk NATO, kdykoli nad vaším městem proletí, třebaže když jste tak činili naposledy, asi jste se při tom nějak nachladili nebo co, neboť hned druhý den NATO byla celému městu diagnostikována zákeřná britská mutace ovčí chřipky verze č. 9, na kterou, světe div se, zabírá zase jenom ta čupr britsko-americko-izraelská vakcínka ve své nejnovější verzi, podávaná v pravidelných aktualizacích co půl roku až do konce vašeho mrzkého života?

Budete zkrátka stále ctít klasickou konzumní dialektiku «virus – antivirus», jak ji před 30 lety vymyslel Bill Gates pro počítače a později aplikoval i na lidi, a nepřijde vám na tom nic divného, že se ty miliardy miliard, které se v tomto (anti)virovém byznysu točí, nevynaloží raději na skutečnou léčbu skutečně závažných onemocnění, na odstranění příčin, a nikoli na tlumení důsledků; tj. například na vystoupení ze zákeřného vojenského paktu, a velmi případně i z jisté zchromlé unie, sdružující ty nejvíce zaslepené loutkové státy?

Budete dál mlátit sáňkující děti pendrekem podle nějaké dvacet let staré vyhlášky? Budete dál ctít přístupové smlouvy EU a NATO, staré rovněž zhruba stejně?

Pak vám, Bohu dík, asi není pomoci. Z každé uměle vytvořené pandemie se, s pomocí uměle vytvořených vakcín a další medicíny, příkladně zotavíte. Už jste totiž nejspíš umělí skrz naskrz. Všemožný hnůj, ať virový či «antivirový», bilogický i politický, má ve vás ideálního hostitele, o nějž by se ta mrva nerada připravila.

Ovšem jde to i bez Leyen. Ač tomu nechcete uvěřit, jde to i bez toho umělého chléva. Bez všech těch falešných reklam a billboardů, které i letos – a letos více než kdy jindy –, budou hlásat zodpovědné vládnutí, návrat normálního života, příchod světlé budoucnosti pro děti i starce, jako to hlásají už asi třicet let, od dob, kdy světlo světa spatřily první Windows, první viry a antiviry.

Bez těch falešných velkohubých kydů, kterým zase uvěří tisíce a tisíce lidí. Je to vlastně neuvěřitelně cynické. Čím více mrtvých zhoubný režim vygeneruje, tím více voličů mu v dalších volbách podlehne a svěří mu svůj nemocný hlas. Další nové viry pak zahubí ještě více lidí, než se to konečně podaří optimálně vybalancovat. Každým rokem potom v ČR zemře třeba půl milionu lidí, a bude se říkat: to jen díky té dobré EU a západnímu spojenectví jsou ta čísla takhle nízká, bez této pomoci bychom již dávno pomřeli!

Chcete pomřít? Volte vládní strany, opozici i «nezávislé», vyjde to nastejno. Jsou to jen jiné názvy téhož virového globálního koncernu. Vše má stejný základ, jako VW a SEAT. Věříte na výběr mezi vakcínami? Vyrábějí je na jedné lince v Indii. V té ruské je možná víc vodky a míň Coly; jinak je to tatáž žumpa ze západních laboratoří, odkud vzešel i vir.

Chcete přežít? Pak dávno víte, že není Bartoš jako Bartoš. A že někteří lidé pořád ještě nezmutovali v uniformní apoštoly nového (anti)virového světového řádu…
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Život dnes. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

VLOŽIT KOMENTÁŘ