Zřeknutí se autorských práv ve prospěch národních stran

já, Ondřej Juraj Sidor, poskytuji tímto články publikované pod mým jménem k volnému šíření, vylepšování, polemizování, parodování a ostatně jakémukoli jinému zacházení ze strany národně orientovaných subjektů s přesahem do politiky.

Kde se tato možnost nabízí – zejména v případě re-publikace nezměněných článků –, budiž každému ke cti uvedení jména autora (Ondřej Sidor), avšak i toto ponechávám na ctěné libovůli dotyčných zájemců o moje zápisy, sdílejí-li tito zájemci ve svých myšlenkách se mnou mnohé styčné body, kterými jsou mnou publikované texty prostoupeny.

Jsa si vědom toho, že i finální zápisy se znovu stávají pouhými polotovary, jaksi umenšeny, jsouce použity na jiném místě, kde slouží jinému, většímu cíli, nevidím věru důvod, proč je – jako polotovary – podepisovat.

Člověk dělá, na co stačí. Jiný jeho práci pozvedne ze země a dotáhne zase o kus dál – nebo výš, trváte-li na pyramidě s očičkem na vrcholu –, tak to mnohých civilizovaných společenstvech vždy chodilo a chodit musí, mají-li se dát věci do pohybu. No a že se věci dát do pohybu musí, o tom je možná přesvědčen každý, kdo po mně něco čte, možná je také se mnou zajedno, že společnost se zatím docela odcivilizovala a jejím řádem je vymknutý řád.

Ba možná se mnou sdílí i onen směr pohybu a vůbec celý jeho způsob, kterým se má společnost ubírat, neboť je mu jako mně jasné, že by to především neměl být pohyb ve víru falešných proroků a mediálních fikcí. A také nepochybuje, že některé «ožehavé» otázky, které český národ – podle médií – stmelují, jej ve skutečnosti sjednocují zcela jiným způsobem, než jak je nám každý den tvrzeno.

Zkrátka a dobře: předpokládám, že mnozí čtenáři mých zápisků mají k vývoji české společnosti během 20. století některé výhrady, a k tomu ve století 21. již značné. A já s nimi.

Některé z těchto čtenářů – oni jsou to spíše vydavatelé – chovám ve velké úctě pro jejich nevýslovné morální i pracovní nasazení. Ano, to jsou všichni ti xenofobní štváči se lvem na klopě a oprátkami v rukou, s nezdravě drzými politickými ambicemi, máme-li tedy dát naposledy šanci slovníku dnešních médií. Vlastně těch štváčů zase tolik není…

Těmto skvělým lidem a jim podobným tedy děkuji a poskytuji své texty zcela volně.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ