Zupácký zákon pro vojenské nadšence

Bojovníci pravdoláskyNež si obdivovatelé vojenské historie budou moci sehrát bitvu, musí se nově proplazit i minovým polem legislativy. Džípa, ten americký kus železa, kde jediná věc na elektřinu jsou světla, musí mít kupříkladu v dokonale – tedy dnes elektronicky – zabezpečené garáži; oficiální výklad zní: aby s ním teroristi nemohli spáchat atentát. Neoficiální, pravdě-podobné vysvětlení: nic víc než zupácká buzerace; drakonický a nepochopitelný zákon vygenerovaný jaksi automaticky v rámci ‘boje s terorismem’ (což je to samé, jako kdysi boj za světový mír) se možná bude líbit Americe i našim partnerům z Vojska severoatlantické smlouvy, ale kdoví jestli.

Nedivili bychom se teď, kdyby ti teroristi svůj hanebný akt, namířený proti státu nebo soukromým subjektům, na nichž stát závisí (listopadové předání moci pod heslem ‘svoboda’ v tomto ohledu vytvořilo netušené cíle odporu a rozmnožilo jejich počet), natruc spáchali skutečně pouze pomocí ukradeného vojenského vybavení z roku 123, aby porazili nepochopitelný státní šiml rovněž co nejnepochopitelnějšími prostředky.
Přiznáváme se bez waterboardingu, že by nám taková situace vykouzlila na tváři letmý úsměv.

Více ZDE.
(Na Neffova Neviditelného psa obvykle linkujeme jenom z legrace; toto zrovna není ten případ.)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ