Župný podvod

Tak máme za sebou další zfalšované volby. Do Banskobystrického kraje se zřejmě sjelo celé (nebílé, nekřesťanské a veganské) Slovensko, aby volbou jakéhosi Jána Luntera, co vypadá (záměrně) jako Milan Kňažko, deklasovalo Mariana Kotlebu.

Statistika hovoří jasně: průměrná volební účast v sedmi krajích byla 28,4 %. V kraji osmém, Banskobystrickém, ovšem «záhadně» vyskočila až na neuvěřitelných 40,3 %, když zde voliči rozdali přes 194 823 hlasů.

Pokud by volební účast v BB kraji nebyla uměle přifouknuta, hlasovalo by zde maximálně 137 295 voličů, což činí rozdíl 57 528 hlasů.

Pokud z těchto 57 528 hlasů byly teoreticky všechny (jako že ano) pro Luntera, obdržel by nikoli 99 169, ale pouze 41 641 hlasů – a Kotleba s 47 502 hlasy by ho porazil.

Do slovenské volební manipulace se, podobně jako u nás 20.–21. října, zapojil i Facebook, který překopal svou hlavní stránku, aby na ní po dobu tří týdnů každému uživateli zobrazoval pouze placenou reklamu největších eurohujerských úchylů, a všechny ostatní «režimu nepohodlné» strany a politiky prakticky vymazal z online prostoru.

Nepochybujeme o tom, že i slovenský Facebook doslova burcoval prvovoliče, aby šli k volbám a volili nějakého svého oblíbeného huliče, který by odsál hlasy «nepohodlným» kandidátům — načež se tak skutečně stalo.

Ptáme se společně se Slováky v předvečer 17. listopadu: Mohou být volby ještě méně svobodné?

Aktualizováno.
Slovenské volby ukázaly cestu: volební turistika už jenom pokvete. V příštích volbách si vyřídíme voličský průkaz a budeme volit zásadně v Praze.

«Svobodné volby»

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(4 hlasů, průměr: 4,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Župný podvod

  1. podebraný nežit napsal:

    pejzbůk

  2. r.m. napsal:

    …a den po volbách si do úřadu přivedl synáčka, tlemí se tomu půlka Horního uheráku.

VLOŽIT KOMENTÁŘ