Zveřejněné e-maily premiéra, poslanců i aktivistů odhalují paralelní vesmír bezobsažných frází a činností

Zlý ne0n4c1st1cký h4xx0r v hejtfrýčácké kapuciJiž z dob gymnazijních studií, z hodin informatiky, si pamatuji heslo, že e-maily jsou jako pohlednice. Že si je tedy, podobně jako paní na poště, může prohlédnout prakticky kdokoli, nejpřípadněji administrátor e-mailového systému, ale i další zainteresovaní pracovníci přidružených služeb, je-li v e-mailu něco, co vzbudí správcovu pozornost. (Až v dnešní skrz naskrz zkompromitované době, po nějakých patnácti letech, jsem naplno docenil odkaz tohoto věru konspirativního úzu.)

Vzpomněl jsem si na toto heslo při příležitosti úniku e-mailů představitelů vlády, «vysokých státních úředníků» (rozuměj: analytiků, politologů a sociologů) i nevládních organizací, za kterým podle důvěryhodného zdroje stojí neonacisté (jak jinak).

Ale jak je ta naše republika maličká. Zrovna včera mne kdesi zaujal název firmy Austin Powder, a ejhle – zmínku o této firmě postřehnu dnes i v této «uniklé» korespondenci. Nějaký Josef Šlerka, webový analytik, kdysi někde zmínil můj web, pročež od té doby zde odkazuji na ten jeho. Ejhle – tomu samému Josefu Šlerkovi píše e-maily Ivan Gabal, známý poslanec.

Přirozeně dojde na přehlídku stále stejných jmen «věčných petentů»: e-maily si navzájem posílají umělci, aktivisté, politici «neomarxistického» střihu (věděli jste třeba, že existuje platforma, která si říká MarxAlt?), sociologové, analytici, zástupci židovských, muslimských i romských obcí, zkrátka všech povinných apendixů tzv. parlamentní demokracie, která po listopadu 1989 opanovala politický prostor. Někdy má člověk až oprávněný dojem, že se uvnitř těchto napohled velmi různorodých klků přiživuje tentýž typ lidí…

Hořký úsměv vzbudí příběh nešťastného člověka, který svému korespondentovi svěřil jedním dechem, že v mládí byl obětí pedofila, avšak nyní mu ani po takové zkušenosti nečiní potíž podporovat ze svého teplého českého domova LGBT devianty – považte – v Rusku.

Tento zvláštní kvas lidí různých osudů a proklamovaných zaměření tvoří (ne)překvapivě homogenní strukturu, jakýsi paralelní mikrokosmos bezobsažných frází a činností. Šiky analytiků tvoří sáhodlouhé maily a domlouvají spolupráci s vládou i s podplacenými agenturami volebních průzkumů, poslanci zase s nimi, a navíc s muslimy a cikány a nevládkami a…

Jako by ani nezáleželo na směrech a výstupech této spolupráce, ani na tom, kolik analýz, průzkumů a monitoringů mají tito lidé v rukou – všude jinde než ve svém bezútěšném mikrokosmu prohrávají. Pracovně, a mnohdy i lidsky.

Samozřejmě, co by to bylo za e-mailový únik, kdyby v některém z e-mailů sám nejvyšší premiérův poradce nezahořel pro «prcinku» (citace) jakési dámy pracující na Rozhodčím soudu a neobjednával sobě ze sex-shopu za tímto účelem prodlužovač penisu za skvělých 4099 Kč.

Vzhledem k tomu, že odmítám připustit možnost, že osud České republiky určují lidé ovládaní nadprůměrným sexuálním puzením, a/nebo oběti pedofilů trpící Stockholmským syndromem, jsem rozhodnut věřit tomu, že celá «uniklá» e-mailová korespondence je kolosálním podvrhem, jehož vytvoření je samozřejmě technicky možné.

Proto ji zde také s klidným svědomím uveřejňuji, převzatou z původního amerického zdroje. Ten ji, jak uvádí, získal nekriminální cestou, například uhodnutím slabých hesel k emailovým schránkám spisovatelů politické fikce.

Pokud by se snad jména a skutky uvedené v e-mailech měly shodovat s událostmi v reálných místech a časech, věřím, že jde o podobnost čistě náhodnou. Pokud by pak některý dopis měl být dokonce zcela pravý, nezbývá mi než konstatovat, že dotyčný odesilatel se zřejmě nemá zač stydět, posílá-li (a pravidelně nemaže) takové «pohlednice».

Samozřejmě i přesto podám trestní oznámení na neznámé pachatele. Snad je všechny pochytají podle e-mailových adres.

Stáhnout archiv vlastizrádných e-mailůČervený Hrádek po 26 letech. Hlavně nezůstat jako kůl v plotě…

Přiložené soubory:
ARCHIV E-mailů (120 MB, 1126 PNG obrázků, zaZIPováno)

Původní zdroj: sociologická agentura White Media, USA

Data nechť slouží ctěnému čtenáři výlučně k osobním studijním a analytickým účelům v oblasti české politiky, případně k potvrzení jeho chmurných domněnek o této. (Ostatně nic jiného s nimi snad ani činit nelze.)

Aktualizováno.
Odtrženi od reality. Ano, toto spojení vytanulo na mysli i mně.
«Jsou tam i komické vstupy, jako stranický šíbr dožadující se s ohledem na svůj věk přiměřeného postu (rozuměj: trafiky), ale hlavním zjištěním je, že vláda této země je řízena člověkem, který je tak naprosto odtržen od reality, že v tomto směru připomíná Antonína Novotného. Po Novotném přišla realita na hlavních ruských tanků, co přijde po Sobotkovi, těžko domýšlet.» – celý trefný komentář Tomáše Peciny si přečtěte na jeho webu.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Zveřejněné e-maily premiéra, poslanců i aktivistů odhalují paralelní vesmír bezobsažných frází a činností

  1. Anonymní napsal:

    Tomu teda říkám Vtiposcifilo-z/s-ofie !

VLOŽIT KOMENTÁŘ