Šťastný poslanec žaluje RRTV: Ortel je antisemitský!

Hlavu vzhůru, Honzo! Bůh tě má rádPoslanec Jan Chvojka (ČSSD) o sobě prozradil více, než musel. On tedy původně chtěl psát asi o skupině Ortel, ale protože si utrhl příliš velké sousto, nakonec byl celý dopis zase jenom o jeho nekomplikované, Bohem milované osobě.

Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) adresoval tento šťastný človíček stížnost – s touto klíčovou pasáží:

«Veřejné vystoupení skupiny Ortel, která se hlásí k Rudolfu Hessovi, Adolfu Hitlerovi a dalším zločincům a je v textech svých písní otevřeně antisemitská, antimuslimská a hlásí se jimi i k fašismu a (neo)nacismu, považuji za otřesné a odsouzeníhodné.»

Mazel tov, milý Honzíku Reisigu!

Dovolil, abych Ti jménem Rady co nejjednodušeji vysvětlil, že pokud určitá rocková skupina nemá ve svém repertoáru Hatikvu a její koncerty nenavštěvují lidé s vlajkami židovského státu a transparenty «Wherever I stand, I stand with Israel» (už máš angličtinu?), ještě to z ní nečiní skupinu antisemitskou. Mile jsi mne překvapil tím, že znáš některá známější jména německých politiků 20. století a celkem dobře je dokážeš přiřadit k příslušným politickým směrům, byť mi zde trošku uniká souvislost se jmenovanou hudební skupinou ze židovského města Plzně. Jinak ovšem Tvé veřejné vystoupení Tebe, který se hlásíš k Françoisi Mitterrandovi, Václavu Havlovi a dalším filantropům a jsi v textech svých stížností otevřeně židofilní, promuslimský a hlásíš se jimi i ke kulturnímu marxismu a europeismu, považuji za skvělé a následováníhodné.

Se vstřícným pozdravem «Buď hodný a nezlob paní opatrovnici»

Tvůj kamarád OndraSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Šťastný poslanec žaluje RRTV: Ortel je antisemitský!

  1. Kleberstein Shmoa zpravodaj pro Velky Israel napsal:

    Tento sympaticky bratr hrajici jiste hoboj ci klarinet se mne nesmirne libi asi je to tim dnesnim trendem „bud takovy jak ses narodil a chod na zachod s holcickami kdyz se citis byti holcickou“ (Chicago jiz toto plne vyresilo pod velenim Rahma Emanuela ,vlastnim jmenem Schmulewitz . Tento zaslouzily bojovnik za Velky Israel ac vzrustu nevelkeho zato vsak bojovnik ,jez bojoval v Dome za Clintona, Obamy a jinych zaslouzilych clenu spolku Velkeho Orientu a klubu Rimskeho .Bojoval take za Velky Israel v radach armady a po presiti uniformy lestil saska a tanky. Proto s pozdravem „Nesahej mi na Havlicka “ se louci Kleba neb zacinaji Hanukka a sabes a peceni micvalu mi zabere hodne meho draheho casu v boji proti antisemitum (dnes jsem s hruzou vyslechl zpravu ze 57 % zlocinu je proti zidum a jen 4% proti islamum co prosim rezou ty hlavy . Lidi asi nechteji rozumet jinak mi to nejak nehraje v hlave me

VLOŽIT KOMENTÁŘ